تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۰:۱۱
کد مطلب : 43418
معاون شهرداری آبادان خبر داد

آغاز جشن‌های دهه کرامت در آبادان

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری آبادان از آغاز جشن‌های دهه کرامت در این شهر خبر داد.

به گزارش عصر آبادان،حمید بحرینی اظهار داشت: آغاز جشن‌های ویژه دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س) در این شهر و در محل تالار مهر آغاز شده است.

وی اضافه کرد: جشن‌های دهه کرامت از ششم تا ۱۶ شهریورماه جاری در فاصله میان اول ذی القعده سالروز میلاد حضرت معصومه(س) تا ۱۱ ذی القعده سالروز میلاد حضرت امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری آبادان همچنین به هویت‌بخشی به سیمای بصری شهر در دهه کرامت با استفاده از ظرفیت‌های تبلیغی، استندها و پرتابل‌ها و چراغانی سطح شهر اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این جشن‌ها، ترویج نشاط و شادی و تبیین سیره ائمه اطهار(ع) در میان اقشار مختلف جامعه است.

بحرینی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری و گرامیداشت دهه کرامت، متذکر شد: شهرداری آبادان با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ و سبک زندگی رضوی و پاسداشت شعائر اسلامی و نیز ارتقای نشاط اجتماعی شهروندان، اجرای دو جشن را برای گرامیداشت دهه کرامت پیش‌بینی کرده که جمعه هفته جاری ۱۴ شهریورماه نیز جشن بزرگ دیگری در آستانه میلاد حضرت ثامن الحجج(ع) برگزار خواهد شد.

به گفته وی این جشن به همت معاونت فرهنگی شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان برگزار می‌شود.
منبع:فارس

  1. دلارام می‌گه:

    امیدوارم جشن ها درشان ثامن الحجج باشد و معرفت افزایی در این جشنها مد نظر برگزار کنندگان باشد نه تنها به صرف میلاد جشنی برگزار بشه