تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۹:۰۴
کد مطلب : 44402
سرپرست تیم نفت آبادان خبر داد

آغاز دور جدید تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت در آبادان

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: پس از برپایی اردوی ۱۰ روزه در بروجرد، تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت در آبادان از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش عصرآبادان،احمد پارو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان، از پایان اردوی تدارکاتی این تیم در بروجرد خبر داد و اظهار داشت: در این اردو چهار بازی تدارکاتی را به انجام رسانده که در هر سه مسابقه به پیروزی دست یافتیم.

وی افزود: در بروجرد چهار مسابقه تدارکاتی با تیم‌های خیبر خرم آباد، پرسپولیس خرم آبادان، استقلال بروجرد و پیام گستر تهران به انجام رسانده که در هر چهار مسابقه، بازیکنان توانستند با ارائه بازی‌های قابل قبول با گل‌های فراوان به پیروزی برسند.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: اردوی بسیار شاداب و مفیدی را در بروجرد پشت سر گذاشته و از امروز تمرینات خود را در آبادان و در ورزشگاه پیروز از سر خواهیم گرفت.

پارو ادامه داد: هیچ بازیکنی در اردوی بروجرد به مجموعه تیم افزوده نشد و احتمال جذب بازیکن در تیم نفت آبادان همچنان وجود دارد.

به گزارش فارس، تیم صنعت نفت آبادان در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان، در گروه «ب» این مسابقات قرار دارد و با تیم‌های داماش گیلان، ‌ سیاه‌جامگان مشهد، پارسه تهران، شهرداری بندر عباس، مس رفسنجان، ‌ گل‌گهر سیرجان، راهیان کرمانشاه، فولاد یزد، پاس همدان، اتکای گلستان و شهرداری تبریز هم گروه است.

گفتنی است که این مسابقات از روز شنبه مهر ماه سال جاری آغاز خواهد شد و نفتی‌ها در اولین دیدار، در آبادان میزبان تیم اتکای گرگان خواهند بود.
منبع: فارس