تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۵:۲۱:۱۱
کد مطلب : 85792

آغاز صدور “کارت طلایی” خبرنگاران

با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام “کارت طلایی” تسهیلات ویژه تفریحی و گردشگری، مراحل صدور این کارت‌ها برای تمام خبرنگاران ثبت‌نام شده، آغاز شد.

به نقل از انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام “کارت طلایی” تسهیلات ویژه تفریحی و گردشگری، مراحل صدور این کارت‌ها برای تمام خبرنگاران ثبت‌نام شده، آغاز شد.

طی چند روز آینده و با پایان یافتن مراحل صدور کارت‌های طلایی، زمان و نحوه توزیع این کارت‌ها از طریق سایت انجمن صنفی خبرنگاران به خبرنگاران ثبت‌نام شده اعلام خواهد شد.

لازم به یادآوریست انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران اقدام به اعطای “کارت طلایی” تسهیلات تفریحی و گردشگری به تمام خبرنگاران فعال کشور کرده است.

این تسهیلات شامل اعطای “کارت طلایی” یک ساله استفاده از تخفیفات ویژه پینت بال، سینما، رستوران، کافی شاپ، سینما ۶ بعدی، عکاسی، مرکز خرید، لیزریوم، بازدید از تمام بخش‌های برج میلاد تهران از جمله استفاده از رستوران گردان و … است.

این امکان توسط انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران برای تمام خبرنگاران و تمام فعالان رسانه‌ای در سطح کشور فراهم شده بود که برای برخورداری و استفاده از این تسهیلات، مشخصات خود جهت صدور کارت طلایی را به آدرس ایمیل انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران ارسال کنند.