تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۳:۰۷
کد مطلب : 80668
مدیر نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد

آغاز فعالیت مجدد واحد گوگردسازی پالایشگاه آبادان

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با تلاش شبانه‌روزی کارکنان پالایشگاه آبادان، فعالیت واحد گوگردسازی این پالایشگاه که پیش از این تعطیل شده بود، به طور مجدد از سر گرفته شد.

 

خبرگزاری فارس: آغاز فعالیت مجدد واحد گوگردسازی پالایشگاه آبادان

به گزارش  عصرآبادان، سعید محجوبی ظهر امروز در جشن موفقیت‌های سیستمی سال ۹۳ شرکت پالایش نفت آبادان و تقدیر از کارکنان نمونه منتخبی نظام پیشنهادها، سیستم‌های مدیریتی و HSE در محل باشگاه گلستان آبادان، اظهار کرد: مشاهده تلاش‌های بی‌شائبه همکاران و کسب موفقیت‌های پی در پی آنان در بخش‌های مختلف، ما را به یاد دوران تلاش و بازسازی در پالایشگاه آبادان می‌اندازد.

وی اضافه کرد: آنانی که خود به طور مستقیم درگیر این نحوه از کار هستند به درستی در می‌یابند که دستیابی به موفقیت و افتخار چقدر نیازمند تلاش و مجاهدت است و امروزه کارکنان پالایشگاه آبادان آن را به خوبی به اثبات رساندند.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای بازسازی و بازگرداندن واحدهای گوگردسازی و جی.پی.تی.وی به چرخه کار و فعالیت، تصریح کرد: واحد گوگردسازی اکنون وارد مدار شده و فلری که پیشتر، از این واحد در هوا منتشر می‌شد و قابل تحمل هم نبود اکنون به شکل گوگرد، تولید و به چرخه صنعت باز می‌گردد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت آبادان با بیان اینکه واحد جی.پی.تی.وی (تصفیه کت کراکر) نیز تا یک ماه آینده راه اندازی می‌شود، گفت: با راه اندازی این واحد، بنزین یورو ۴،  وارد چرخه تولید و بهره وری خواهد شد.

محجوبی، دستیابی به این موفقیت‌ها را مرهون تلاش و پشتکار کارکنان پالایشگاه آبادان دانست و افزود: در سایه همدلی و همزبانی می‌توان به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

منبع: فارس