تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۵:۴۵
کد مطلب : 90241
ارسالی مخاطبان/

آقای شهردار ، کارکنان سازمان پارک ها را دریابید

عصر آبادان: گویا حقوق تعدادی از کارکنان سازمان پارک های شهرداری آبادان پرداخت نشده و همچنان در انتظار پرداخت مطالبات شان هستند.

به گزارش عصر آبادان ، مشکلات شهرداری های سطح کشور کم نیست و در اخبار خوانده و دیده ایم که پرداخت معوقات زحمتکشان بسیاری از مناطق کشور تا شش ماه و بعضی دیگر تا یک سال هم به طول می انجامد.

با این وجود خوشبختانه در آبادان این خبر مصداق ندارد و بنا بر اطلاعات دریافتی ، عمده کارکنان شهرداری سر وقت حقوق ماهیانه خود را دریافت می کنند.

اما مطلبی به دست ما رسیده که نشان می دهد گویا تعدادی از کارکنان سازمان پارک ها حدود دو ماه حقوقی دریافت نکرده اند واز این بابت در مضیقه قرار گرفته اند.

هر چند شنیده می شود که حساب شهرداری به دلیل جابجایی های در حال انجام برای مدت کوتاه غیر قابل برداشت شده است اما امیدواریم شیرازی ترتیبی اتخاذ کند تا در شرایطی که هزینه های یک زندگی در شهری مانند آبادان به طبقات پایین جامعه فشار زیادی وارد می کند ، کارکنان سازمان پارک ها با آسودگی خاطر بیشتری به کار و زندگی بپردازند.

 

پی نوشت:

مبنای درج مطالب ارسالی مخاطبان بر اساس اعتماد به آنان است.لذا در صورت عدم صحت مطالب مندرج در این سایت با عنوان “ارسالی مخاطبان” حق درج جوابیه توسط روابط عمومی ها محفوظ است.