تاریخ انتشار خبر: ۱ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۷:۲۸
کد مطلب : 33649
نشریاتی همه با یک رنگ!

آقای شهردار ! این همه تبلیغات گسترده برای چیست؟

عصر آبادان: تبلیغات گسترده از شهردار آبادان در سطح رسانه های محلی ، سوالات زیادی را به اذهان عمومی متبادر می کند.سوالاتی که شیرازی باید به آنها پاسخ بدهد.

به گزارش عصر آبادان طی چند ماه اخیر موج تبلیغات گسترده از فعالیت های شهردار آبادان قوت بیشتری به خود گرفته و شائبه های زیادی پیرامون این رفتار شیرازی به وجود آمده است.

این درحالی است که یکى از رسانه های منسوب به شهردار در اواخر سال ۹۲ با انتشار مقالاتی ، حجم تخریب ها علیه شیرازی را به نفع او دانسته و معتقد بودند این رفتار منتقدان نتیجه عکس داردو موجب رضایتمندی مردم از شهردار آبادان خواهد شد.

اکنون این رویه برعکس شده است و بسیاری معتقدند تعاریف و تمجیدها و حجم تبیلغات گسترده از شیرازی می تواند نتایج وارونه ای به همراه داشته باشد و او را نزد مردم از محبوبیت بیندازد.

گذری بر هفته نامه ها و روزنامه ها و نشریات محلی اخیر این شائبه را به وجود می اورد که انگار یک اتاق خاص ، فرماندهی همه این نشریات را تحت طراحی از پیش تعیین شده ای بر عهده دارد.

البته اینکه نشریات برای تامین مخارج خود نیازمند درج آگهی رپرتاژ و گزارش های عملکرد هستند ، یک واقعیت تلخ بر فضای رسانه ای ماست اما شهردار محترم باید در نظر داشته باشد این آگهی های رنگین و گزارش های عملکرد سنگین ، نه تنها کمکی به شیرازی  نمی کند بلکه ممکن است به مرور از سطح محبوبیت وی نزد مردمی که با مشکلات اقتصادی و رفاهی متعددی مواجه اند ، کم کند.

 1. غفاری می‌گه:

  بهرحال دمش گرم که خوب یا بد به مردم میگه داره چکار می کنه… بعضی سازمانها و ادارات که اصلا سرشون رو مثل کبک کردن تو برف و کسی نمیدونه دارن چکار می کنن. برین سراغ اونا. بقول قدیمیا: نترس از اون که های و هو داره / بترس از اون که سر به تو داره!

 2. تارا می‌گه:

  تنی چند از رسانه های…!! اینم شد جمله بندی!؟
  فیدوس کم بود عصر آبادان هم اضافه شد، مبارکه آن شاالله تعالی!
  بابا دنبال چی هستین؟ شهر رو چاپیدن و بردن اونوقت شماها خواب زده شدید والله

 3. آبوداني می‌گه:

  باباهرکی میاد سه چهارتا جدول رنگ میزنه اونم باپولی که از مردم مگیرند میگن خیلی فعال…….بدبختیم ماآبادانیها بعد مخوادکاندیدمجلس بشه داره تبلیغ میکنه

 4. مثه شما نه... می‌گه:

  لطفا از اسپانسرهای مالی خودتان هم بنویسید