تاریخ انتشار خبر: ۲ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۵:۵۴
کد مطلب : 33688

آقای فرماندار ،یک روستای ۸۰ خانواری در آبادان برق ندارد / در آنجا به جای کولر از آب وحصیر استفاده می شود!

عصر آبادان:شنیده شده ۸۰ خانوار یکی از روستاهای حوالی آبادان به دلیل نداشتن برق ، شرایط بدی را تجربه می کنند.

81159675-5687384

به گزارش عصر آبادان : در حالی که تابستان کم کم در حال رخ نمایی در آبادان است و گرمای هوا در برخی از ساعات ، به مرز بالای ۵۰ درجه هم رسیده ، شنیده شده در یکی از روستاهای حوالی این شهر اتفاق بدی در جریان است.

ماجرا از این قرار است که تعداد قابل توجهی از  اهالی این روستا که حدود ۸۰ تا ۹۰ خانوار دارد ، به دلیل عدم اشتراک پذیری از سوی اداره برق ، از امکانات برق رسانی بی بهره اند و شرایط ناگواری را تجربه می کنند و مجبور به استفاده از آب و حصیر به جای کولر شده اند.

گفته می شود اداره برق به دلیل عدم ارائه سند توسط صاحبان خانه های روستایی که اخیراً تحت عنوان طرح هادی ساخته شده اند ، از اشتراک پذیری آنها خودداری می کند.

این اقدام اداره برق بر اساس ابلاغیه سال های اخیر استانداری خوزستان مبنی بر غیرقانونی بودن انشعاب هایی است که در ازای آن سند و یا پروانه ساختمان ارائه نمی شود ، صورت گرفته است.

معمولا در شهرهای دیگر ، روال انجام کار بدین صورت است که فرماندار شهرستان با هماهنگی ادارات مرتبط با این موضوع مانند راه و شهرسازی و سازمان های خدماتی مانند آب،گاز و برق ، چاره ای برای این مهم پیدا کرده و آن را تصویب می کنند تا شهروندان به زحمت های اینچنینی نیفتند. متاسفانه ظاهر امر نشان می دهد  تا کنون از سوی فرمانداری ویژه آبادان ترتیبی برای این مهم داده نشده است.

عصر آبادان سعی خواهد کرد در روزهای آینده اخبار دقیق تری از این مهم به اطلاع مخاطبان فهیم برساند.

 

  1. هاجر می‌گه:

    یک دوربین بردارید و به مدارس روستاهای حاشیه بهمنشیر بروید و از داخل کلاسها عکس بگیرید.

  2. تابستان می‌گه:

    مسئولین شهر باید به جای فعتایتهای جناحی و سیاسی به فکر رفاه و مشکلات مردم باشند.

  3. ممنون می‌گه:

    اسم روستا رو چرا نمیگین؟؟؟ پیگیری این گونه موارد که مشکلات مردم می باشد کار بسیار پسندیده ایست. خداقوت عصر ابادان