تاریخ انتشار خبر: ۴ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۸:۰۱
کد مطلب : 41367

آقای وزیر؛اسامی شرکت‌های متخلف را اعلام کنید/مردم تا چه زمانی از لبنیات استفاده نکنند؟

دلیل اعلام نشدن اسامی شرکتهای متخلف لبنی به تعبیر جناب سخنگوی سازمان غذا و دارو هم این است که شرکتهای تولید کننده صنایع لبنی محصولات متنوع و گوناگونی تولید می‌کنند در حالی که این شرکتها تنها در یک محصول مرتکب تخلف شدند، بنابراین از لحاظ شرعی و انسانی معرفی آنان شایسته نیست.

آقای وزیر؛اسامی شرکت‌های متخلف را اعلام کنید/مردم تا چه زمانی از لبنیات استفاده نکنند؟

به گزارش عصر آبادان،، بعد از جنجال روغن پالم و استفاده برخی از شرکتها از این ماده وزارت بهداشت اعلام کرد که با شرکتهای متخلف برخورد می‌شود، اما باگذشت دو ماه از وعده وزیر بهداشت که عنوان کرده بود “اسامی شرکتهای متخلف را اعلام می‌کنیم” هنوز هیچ نامی در رسانه‌ها منتشر نشده است.

اما برخلاف سخنان وزیر بهداشت سخنگوی سازمان غذا و دارو هم عنوان کرده که اسامی شرکتهای متخلف اعلام نخواهد شد؛اما سوال اینجاست که هر روز نام افراد مختلفی در رسانه ها بابت جرم هایی که انجام داده اند منتشر می‌شود؛ از تخلف کارتهای معافیت فوتبالیستها گرفته تا کیف زنهای حرفه ای که روزانه در رسانه‌ها منتشر می‌شود.

باید گفت که واقعا شرکت‌هایی که از روغن پالم در مواد غذایی استفاده و با جان میلیون‌ها انسان بازی می‌کنند آیا تخلفی انجام نداده‌اند که هنوز با گذشت دو ماه نام  این شرکتهای اعلام نشده است.

دلیل اعلام نشدن اسامی شرکتهای متخلف لبنی به تعبیر جناب سخنگوی سازمان غذا و دارو هم این است کهشرکتهای تولید کننده صتایع لبنی محصولات متنوع و گوناگونی تولید می‌کنند در حالی که این شرکتها تنها در یک محصول مرتکب تخلف شدند، بنابراین از لحاظ شرعی و انسانی معرفی آنان شایسته نیست.

این در حالی است که مردم حق دارند تا محصول مضر برای سلامتی خود را بشناسند تا از آن استفاده نکنند؛ عدم اعلام این موضوع باعث شده است تا عده‌ای  از اضطراب ناشی از مصرف شیر ناسالم، به هیچ یک از محصولات اعتماد نکرده و شیر را از سبد غذایی خود حذف کنند.

به نظر می‌رسد فشارهایی وجود دارد تا همچنان نام این شرکتها اعلام نشود؛ با توجه به قولی که جناب وزیر برای اعلام اسامی شرکتهای متخلف داده است حالا همه منتظر هستند تا روشن شود که چه کسانی با جان میلیونها انسان بازی کرده اند.

 

منبع: دانا

انتهای پیام/