تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۹:۳۵
کد مطلب : 24100
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) :

آمادگی سپاه خوزستان برای کمک به مسئولان استان در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی

سردارشاهوارپور گفت:باتوجه به نامگذاری سال ۹۳ به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی می طلبد توجه بیشتری در این سال به دغدغه های رهبر معظم انقلاب در بخش های فرهنگ و اقتصاد شود.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان در گفت وگو با خبرنگار رهیاب در اهواز اظهار داشت:باتوجه به نامگذاری سال ۹۳ به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی می طلبد توجه بیشتری در این سال به دغدغه های رهبر معظم انقلاب در بخش های فرهنگ و اقتصاد شود.

وی افزود:بسیج یک فرهنگ و جایگاه است که می تواند پایه و اساس یک فرهنگ شود تا جامعه ی ایران اسلامی به آن مباهات کند لذا باید برای ترویج تفکر بسیجی تلاش کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) گفت:همانطور که اقتصاد از دو بعد خرد و کلان تشکیل شده است لذا در بحث خرد سازمان بسیج ، مشاغل خانگی و گسترش آموزش در راستای اقتصاد خانواده را در اولویت کارهای خود قرار داده که در این راه می تواند کمک بزرگی به اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

سردار حاج حسن شاهوارپور با اشاره به اقدامات بسیج در سال ۹۲ خاطرنشان کرد:بسیاری از این طرح هایی که سال گذشته با محوریت بسیج در خوزستان انجام شده است ، مانندپرورش مرغ و قارچ و همچنین طرح های زنبورداری و پرورش ماهی وغیره  در سال ۹۳با قوت خود و با پیشرفت بهتری ادامه پیدا خواهد کرد.

وی افزود:ما در ابتدای راه هستیم و راه زیادی تا تحقق اهداف  مورد نظر در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مانده است که در این راستا باید تولید را در اولویت قرار دهیم و اشتغال را به عنوان مهمترین برنامه های اقتصادی در نظر بگیریم تا پیشرفت های قابل توجه اقتصاد مقاومتی نمایان شود.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) اضافه کرد:در سال ۹۳ انتظار می رود مسئولان خوزستان نیز با توجه به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی پیگیری ویژه ای در اجرای این سیاست ها در استان داشته باشند سپاه خوزستان نیزدر صورت مطالبه مسئولان آمادگی کامل دارد که در این عرصه به مسئولان استانی کمک کند تا شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر استان شویم.