تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۴:۱۸
کد مطلب : 36236
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان :

آمار دقیقی از مدارس کانکسی در خوزستان ندارم/بعید است در کوتاه مدت مشکل این مدارس حل شود

محمد تقی‌زاده اظهار داشت:آمار دقیقی از مدارسی که کانکس هستند ندارم اما مدارس این چنینی در استان وجود دارد هم مدارس کانکسی در استان هست هم مدارس چادری که مخصوص دانش آموزان عشایری است که در حال تردد می باشند.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز محمد تقی‌زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص وضعیت پرسش مهر رئیس جمهور در استان اظهار داشت:در مقاطع مختلف مقالاتی از طرف دانش آموزان خوزستانی برای ما ارسال شد و در حال انجام اقدامات نهایی در این زمینه هستیم.

وی در خصوص زمان انتشار جواب دانش آموزان گفت:باید از معاونت پرورشی سوال کنید چرا که برنامه زمان بندی دقیق آن در ذهن من نیستم.

 محمد تقی‌زاده در پرسش به این سوال که وضعیت قبولی دانش آموزان در خرداد چگونه بوده است پاسخ داد:هنوز آمار دقیقی دست ما نرسیده است اما به نظر می آید نسبت به سال گذشته وضعیت بهتر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان در خصوص اوقات فراغت دانش آموز تصریح کرد:برنامه های مفصلی برای تابستان داریم ۶۲ پایگاه در سطح کل استان و ۳۰۰ مدرسه تبدیل به پایگاه اوقات فراغت شده اند و در زمینه های مختلف هنری علمی و تکنولوژی برنامه های مفصلی برای دانش آموزان برگزار می شود.

تقی‌زاده در خصوص مدارس کانکسی در استان گفت:آمار دقیقی از مدارسی که کانکس هستند ندارم اما مدارس این چنینی در استان وجود دارد هم مدارس کانکسی در استان هست هم مدارس چادری که مخصوص دانش آموزان عشایری است که در حال تردد می باشند.

وی افزود:با توجه به کاهش شدید اعتبارات عمرانی ،در دراز مدت می شود این مشکل را حل کرد و بعید می دانم در کوتاه مدت بتوانیم برای این مسئله چاره اندیشی کنیم.

 1. بــِچه آبـــُـدان می‌گه:

  من که هرچی تو این خبر خوندم نشان از بی اطلاعی داشته …!!!
  این همه پتانسیل توی آموزش و پرورش شهرهای خوزستان هست … مطمئنا جناب از اونا هم بی خبرند …

 2. دوست می‌گه:

  سلام
  جناب تقی زاده بی خیال مدارس کانکسی
  اداره اموزش وپرورش ابادان بیش از۲ماه بدون رییس است
  ازاین قضیه که بی اطلاع نیستی انشاالله
  شاید دنبال ………………………….