تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۹:۱۵
کد مطلب : 28256
قائم مقام وزیر آموزش و پروش در گفت وگو با رهیاب:

آموزش و پرورش استخدامی ندارد تا زمانی که توازن نیرو برقرار شود

اظهار داشت:وزارت آموزش و پرورش در استان ها کمبودهایی دارد نیاز به زمان دارد تا بتواند خلاهای موجود را برطرف کند فعلا وزرات آموزش و پرورش استخدامی ندارد تا زمانیکه توازن نیرو برقرار شود و مجوز از دولت برای استخدام صادر شود.

خلیل الله بابالو  قائم  مقام وزیر آموزش و پروش در امور بین الملل در گفتگو با رهیاب در خصوص اینکه برنامه آموزش و پروش برای حل مشکلات مناطق محروم در استان که  مدرسه ندارند چه خواهد بود اظهار داشت:برنامه ی وزرات بسته به این است که آموزش و پرورش استان چه نوع اطلاعاتی را به مرکز گفته است و بسته به نیازها و کمبودها توزیع اعتبار خواهد شد.

وی افزود:من در جریان این وضعیتی که شما گفتید نیستم باید با اقای تقی زاده صحبت کنم تا آمار و اطلاعات لازم از این مدارس محروم را در اختیار ما بگذارند تا برای رفع محرومیت ها برنامه ریزی لارم صورت گیرد.

قائم  مقام وزیر آموزش و پروش در پاسخ به این سوال که وضعیت تحصیلی آموزش و پرورش را در استان چگونه ارزیابی می کنید عنوان داشت: باید با مطالعه در این زمینه اظهار کرد چرا که آقای تقی زاده کارش را تازه شروع کرده است باید مدتی بگذرد تا براساس شاخص های آموزش و پرورش در این خصوص بشود قضاوت کرد.

وی در خصوص وضعیت نیروهای حق التدریسی اظهار داشت:وزارت آموزش و پرورش در استان ها کمبودهایی دارد نیاز به زمان دارد تا بتواند خلاهای موجود را برطرف کند فعلا وزرات آموزش و پرورش استخدامی ندارد تا زمانیکه توازن نیرو برقرار شود و مجوز از دولت برای استخدام صادر شود.