تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۷:۳۴:۰۲
کد مطلب : 20726

آمپول ویژه مسلمان از امارات می‌آید

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای بهبود وضعیت مصدومیتش از امارات داروی درمانی تهیه کرده است.

عصر ابادان – مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای بهبود وضعیت مصدومیتش از امارات داروی درمانی تهیه کرده است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، دکتر حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس از تهیه آمپول ویژه‌ای برای بهبود مصدومیت محسن مسلمان خبر داد.

حقیقت که پس از عمل جراحی کلیه‌اش هنوز از بیمارستان ترخیص نشده است، گفت: تمام فکرم پیش بازیکنان پرسپولیس است. البته سایر اعضای کادر پزشکی هستند و مشکلی وجود ندارد. همه مسائل را هم با آقای میثم علیپور هماهنگ می‌کنیم اما به هر حال این نگرانی به یک عادت بدل شده است به ویژه اینکه ۳ بازی بسیار حساس داریم و اکنون کفشگری، نورمحمدی و عالیشاه هم تازه بهبود یافته‌اند و باید بسیار مراقب باشند.

وی درباره بازیکنانی که در تهران مانده‌اند و سرخپوشان را در اردوی ساری همراهی نکردند، اظهار داشت: با آنها مرتب در تماس هستم. سیدجلال حسینی و سیدمهدی سیدصالحی در کلینیک باشگاه تحت فیزیوتراپی هستند. محسن مسلمان هم آب درمانی می‌کند و دوچرخه می‌زند. قبل از اینکه در بیمارستان بستری شوم با چند نفر از متخصصان مشورت کردم و قرار بر انجام تزریق یک داروی خاص شد که کمک خیلی زیادی به بهبود مسلمان می‌کند. امیدوارم زانوی این بازیکن به داروی ویژه‌ای که قرار است تهیه کنیم جواب بدهد تا وی را در ۳ بازی پایانی به صورت کامل در اختیار داشته باشیم.

حقیقت تصریح کرد: تهیه این آمپول کمی سخت بود اما خوشبختانه به من گفتند مسلمان از طریق یکی از دوستانش آن را تهیه کرده و قرار است از امارات برای او بیاورند.