تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۱:۵۵
کد مطلب : 63578
خبر ورزشی

آه همسر پشت سر فوتبالیست مشهور!

طرف که چند سال پیش در شهر خودشان عاشق شده و با هزار زحمت، چندین بار خواستگاری و واسطه کردن این و آن توانسته بود با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کند حالا کارش به طلاق و طلاق‌کشی کشیده شده است!

 فوتبالیست مشهور به همسر خود گفته ظاهرش در شأن یک ستاره فوتبالی نیست و اگر نمی‌تواند مطابق یک دختر شهری آرایش کند باید قید زندگی با او را بزند!
امان از فوتبالیست بی‌جنبه! فغان از ستاره‌های ناباب! فوتبالیست‌های بی‌معرفتی که خیلی زود همه چیز را به فراموشی می‌سپارند و گذشته خود را از یاد می‌برند.
شاید راست می‌گویند که برای خوب شدن، آدمیزاد به خیلی چیزها نیاز دارد اما دو چیز انسان‌های بی‌جنبه را خراب می‌کند؛ یکی پول و دیگری شهرت!
البته این موضوع شامل حال همه فوتبالیست‌ها نمی‌شود و فقط برخی از آنان را دربر می‌گیرد؛ درست مثل بازیکنی بی‌جنبه که مدت زیادی نیست از شهرستان به پایتخت آمده اما انواع و اقسام حاشیه‌ها را آفریده و خلق کرده است.
آخرین شاهکار این فوتبالیست بی‌جنبه مربوط به زندگی خانواد‌گی‌اش می‌شود. طرف که چند سال پیش در شهر خودشان عاشق شده و با هزار زحمت، چندین بار خواستگاری و واسطه کردن این و آن توانسته بود با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کند حالا کارش به طلاق و طلاق‌کشی کشیده شده است!
باور بفرمایید نوشتن ادامه مطلب برای خودمان هم سخت است اما ناچاریم بنویسیم. فوتبالیست مورد نظر که ظاهراً آب و هوای پایتخت و زرق و برق این شهر بزرگ حسابی به او ساخته و متحولش کرده است به همسر خود گفته ظاهرش در شأن یک ستاره فوتبالی نیست و اگر نمی‌تواند مطابق یک دختر شهری آرایش کند باید قید زندگی با او را بزند!
اما از آنجایی که خدا جای حق نشسته است هنوز مدت کوتاهی از این اتفاق و طلاق و طلاق‌کشی آقای فوتبالیست با همسر مظلومش که زیر بار خواسته نامعقول طرف نرفته، نگذشته بود که این بازیکن در لیست مازاد باشگاه خود قرار گرفت!
شنیدیم این روزها همین فوتبالیست بدترین روزهای زندگی شخصی و ورزشی خود را می‌گذراند و حسابی مغموم است. به نظر شما آه همسر مظلوم دامن این بازیکن بی‌جنبه را نگرفت؟ ما که این ‌طور فکر می‌کنیم.