تاریخ انتشار خبر: ۷ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۶:۱۶
کد مطلب : 97524
نظر عجیب بهرام رادان در مورد همجنسگراها؛

آیا بهرام رادان از همجنس بازها حمایت کرده؟! + عکس

سخنان تازه بهرام رادان در آخرین تویتش در مورد حمایت قانونی از همجنس بازها، واکنش های بسیاری را در بین کاربران در پی داشته است.

سخنان تازه بهرام رادان در آخرین توئیتری که منتسب به وی است در مورد حمایت قانونی از همجنس بازها واکنش های بسیاری را در بین کاربران در پی داشته است.

 

بهرام رادان  در تویت خود نوشته است: “رای دیروز دیوان عالی آمریکا در قانونی اعلام کردن ازدواج همجنس بازها اتفاقی تاریخی بود، شاید به اندازه لغو برده داری… از لینکلن تا اوباما…”

 


تصویر/ تیویت بهرام رادان در مورد همجنسگراها

 

جملاتی که موجی از تویت ها را در این شبکه اجتماعی به خود اختصاص داد. عده زیادی این نظر بهرام رادان را در حمایت از همجنس بازان تعبیر کرده و در مخالفت با او نظر نوشته اند که تصویر نمونه هایی از آن را که قابل انتشار بود، مشاهده می کنید

 نکته حائز اهمیت این است که باید از بازیگران معروفی مثل آقای بهرام رادان پرسید که اگر نمی خواهید سخنان شما تعبیر به حمایت از همجنس بازها شود آیا نمی شد جملات بهتری انتخاب کرد!

  1. مریم می‌گه:

    با سلام .حتماهمینطوره وقتی که فرق بین لغو قانون برده داری و قانون فعل شنیع قول لوط آنقدر شبیه هم می بینه ووای وای بر ما که کسی این الگو بعضی از جوانان ست.اللهم عجل لولیک الفرج.