تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۹:۵۳
کد مطلب : 24379

آیا مدیر عامل اروند استعفا می دهد؟ / سفری که بوی سونامی می داد!

اخبار رسیده از احتمال بروز اتفاقات ناخوشایندی در بدنه سازمان منطقه آزاد اروند حکایت دارد.

به گزارش عصر آبادان ؛ اخبار امروز سازمان منطقه آزاد از احتمال تغییرات در بدنه مدیریتی این سازمان حکایت دارد.این گمانه زنی ها به اندازه ای اوج گرفته  که حتی استعفای زمانی  مدیرعامل سازمان اروند را نیز بسیار محتمل نشان می دهد.

این درحالی است که اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور و رئیس مناطق آزاد کشور هفته گذشته در سفری چند روزه به همراه زمانی مدیرعامل اروند از مناطق مختلف شهرستان های آبادان و خرمشهر بازدید کرده و در خصوص بسیاری از مسایل منطقه آزاد اروند نیز برنامه هایی طراحی کرده اند.

کمتر کسی فکر می کند بعد از حضور ترکان ، جنب و جوش زمانی و سایر مدیران منطقه آزاد در آن ایام ، به زودی فروکش کند و دچار سونامی تغییرات بشود.

حال باید منتظر ماند و دید آیا زمانی استعفا می دهد یا خیر. اتفاقی که در آستانه پیوستن آبادان و خرمشهر به مناطق آزاد به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.چرا که او به گواه اهل انصاف ، تاکنون از سلامت کاری و اخلاقی خوبی برخوردار بوده و برخلاف روحیه عده ای ، به هیچ وجه به فکر پرکردن جیب خود و دوستانش نیست و تنها به پیشرفت مجموعه ی مدیرتی خود می اندیشد.اگرچه تفویض حجم زیادی از اختیارات از سوی وی به برخی زیردستانش  می تواند هزینه هایی برای او در پی داشته باشد.

بدون تردید جریان تندروی اصلاح طلب که دولت یازدهم را مدیون آرای خود می داند و به دنبال سهم خواهی گسترده در بدنه دولت است  در مناطق آزاد نیز طراحی گسترده ای صورت داده که ممکن است فشار به مدیرعامل اروند نیز در راستای همین اقدامات صورت بگیرد.

پایگاه خبری عصر آبادان  این حق را برای روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند محترم می داند که با ارسال جوابیه و اطلاع رسانی شفاف در این پایگاه خبری، به افکار عمومی و نگاه پرسشگر مردم در این باره پاسخ مناسبی ارائه دهد.

انتهای مطلب/

 

  1. علی می‌گه:

    چه لذتی هست در پراکندن این شایعات بی اساس و گل آلود کردن آب ؟؟

  2. شعبون برادر رمضون می‌گه:

    میگوم سخت شایعه کرده اند که کرباسچی چون ۱۰ سال محرومیتش پایان یافته قراره بیاد و دو باره با تیم همراه بریزد و بپاشد و ببرد. شما چیزی نشنیدین.

  3. آزاديان می‌گه:

    بلانسبت همه ،ما ها شدیم موش آزمایشگاهی