تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۴:۱۲
کد مطلب : 125229
آیا می‌خواهید خوزستان را به خاک سیاه بنشانید؟

آیت الله حیدری: دولت سازندگی، دولت اصلاحات و دولت تدبیر در غصب آب خوزستان مسابقه دادند/ مردم خوزستان جواب دولت روحانی را در انتخابات ۹۶ می‌دهند

آیت الله حیدری گفت: دولت سازندگی، دولت اصلاحات و دولت تدبیر و امید در غصب آب‌های خوزستان مسابقه دادند و دولت فعلی از آن دو دولت ظالمانه‌تر با مردم خوزستان رفتار کرد و مردم استان در انتخابات ۹۶ جواب آنها را خواهند داد.

 رهیاب، آیت الله محسن حیدری امروز در خطبه‌های نماز جمعه اهواز با اشاره به سوم آبان‌ماه سالروز تأسیس سازمان ملل اظهار داشت: این سازمان جز ظلم و حمایت از ظالمان و سرکوب مستضعفان غالباً کاری انجام نمی‌دهد و موضع آنها درباره جنایات آل سعود در یمن را همه به یاد دارند.

وی افزود: حذف نام عربستان از فهرستان ظالمان حقوق کودکان ننگی برای سازمان ملل بود و این خیانت هیچ گاه فراموش نمی‌شود.

امام جمعه اهواز با اشاره به چهارم آبان سالروز اعتراض امام خمینی به کاپیتولاسیون گفت: یکی از مشخصه‌های امام خمینی استعمارستیزی ایشان بود و اعتراض امام به این موضوع به دلیل شخصیت ضد استعماری ایشان بود.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های انتخاباتی توسط مقام معظم رهبری عنوان کرد: این سیاست‌ها در راستای ارتقای سلامت انتخابات و متخبین مردم، افزایش آگاهی مردم، پرهیز از بی نظمی، شفاف سازی منابع مالی انتخابات و جلوگیری از نفوذ بیگانگان است و امیدواریم در اجرا و عمل این سیاست‌ها توسط مسئولان اجرایی شود.

آیت الله حیدری با اشاره به کاهش رتبه علمی ایران بیان کرد: برخی از مسئولان می‌گویند که «ما پسرفت نکردیم»؛ مگر قرار است ما پسرفت کنیم؟ رتبه علمی کشور باید همیشه در مسیر پیشرفت و صعود باشد و نباید به مقدار فعلی قناعت کنیم.

وی با اشاره به انتقال آب خوزستان به دیگر استان‌ها اظهار داشت: پس از انتقال آب کارون و دز متأسفانه اخبار ناراحت کننده‌ای مبنی بر انتقال آب کرخه به گوش می‌رسد. دولتمردان به انتقال آب دز و کارون اکتفا نمی‌کنند و این بار به آب کرخه دست اندازی می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با طرح این پرسش که چه دشمنی با مردم خوزستان دارید، افزود: مسئولان خوزستانی چرا ساکت نشسته‌اند؟ نمایندگان خوزستان چرا این موضوع را فریاد نمی‌زنند؟ این ظلم است به مردم به خوزستان. خوزستان را می‌خواهید به خاک سیاه بنشانید؟

وی عنوان کرد: مگر مردم خوزستان همان‌هایی نیستند که در برابر صدام ایستادگی کردند و حالا باید همه عقب‌ ماندگی‌های جنگ را تحمل کنند؟ محیط زییست خوزستان امروز آلوده است و جوانان استان بیکار هستند.

آیت الله حیدری با بیان اینکه درد فراوان است، افزود: ما از این تریبون ناراحتی خودمان را اعلام می‌کنیم. آخر و عاقبت طرح‌هایی مانند ۵۵۰ هزار هکتاری با این انتقال غیرآگاهانه به کجا می‌خواهد برسد؟

وی بیان کرد: دولت سازندگی، دولت اصلاحات و دولت تدبیر و امید در غصب آب‌های خوزستان مسابقه می‌کنند و دولت فعلی از آن دو دولت ظالمانه‌تر با مردم خوزستان رفتار کردند و مردم استان در انتخابات ۹۶ جواب آنها را خواهند داد.

انتهای پیام/