تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۰:۵۲
کد مطلب : 43137
به مناسبت هفته دولت

آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری آبادان برگزار شد

به مناسبت هفته دولت آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری آبادان در سال جاری با حضور جمعی از مسئولان شهری در تالار مهر این شهر برگزار شد.

به گزارش عصر آبادان، به مناسبت هفته دولت، صبح امروز آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری آبادان در سال جاری با حضور جمعی از مسئولان شهری، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در محل تالار مهر آبادان برگزار شد.

شهردار آبادان در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: انتخاب کارمند نمونه باید بر اساس معیارهای مشخص و به نحوی انجام شود که تا انگیزه و تکاپوی کارمندان را در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم افزایش دهد.

محمودرضا شیرازی با قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته کارمندان در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم، افزود: تمام کارمندان خوب و نمونه هستند اما باید یک رقابت سالم برای تبدیل شدن به کارمند نمونه سال و نیز تقویت فرهنگ کار و تلاش در میان آنان ایجاد شود.

وی تصریح کرد: در یک سال گذشته مجموعه کارگزاران و کارمندان دولت در سایه منویات رهبری و سیاست‌های دولت گام برداشته و موفقیت‌هایی که در یک سال گذشته دولت به آن دست یافته است، حاصل همدلی، تعامل و همراهی تمام کارمندان و مدیران با دولت اعتدال گرای جمهوری اسلامی بوده است.

شهردار آبادان تصریح کرد: به طور قطع موفقیت‌های حاصل شده و طرح‌‌ها و پروژه‌های اجرا شده در سطح شهر، حاصل زحمات و خدمات گروهی تمام همکاران در بخش‌های مختلف بوده و به نظر ما تمام کارکنان و کارگران شهرداری نمونه هستند اما تعدادی از این همکاران به دلیل پیشرفت و تلاش بیشتر به عنوان نمونه انتخاب انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این آیین از ۱۴ کارمند نمونه شهرداری آبادان در حوزه‌های مختلف کاری در سال ۹۳ که مباحث مربوط به تکریم ارباب رجوع را به بهترین و مطلوب‌ترین شکل ممکن به انجام رسانده‌اند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.
منبع: فارس