تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۳۵:۴۰
کد مطلب : 45368
امام جمعه مینوشهر:

ائتلاف مبارزه علیه داعش توسط آمریکا بهانه ای بیش نیست

عصر آبادان: امام جمعه مینو شهر آبادان گفت: ائتلاف مبارزه علیه داعش توسط آمریکا تنها یک بهانه است.

adelpour-imamjome

به گزارش خبرنگار عصر آبادان حجت الاسلام “محمدجواد عادلپور” در خطبه عبادی سیاسی جمعه مینوشهر گفت: تشکیل ائتلاف مبارزه علیه داعش توسط آمریکا از مضحکترین اخباری است که تاکنون شنیده شده است.

وی گفت: اگر آمریکا و متحدانش واقعا تصمیم به نابودی داعش گرفتند باید به این سوال جواب بدهند که چرا به وجود آوردن همه جانبه حمایت کردند و چرا در این مدت به عنوان دولت عراق و شام می آمدند.

حجت الاسلام عادل پور افزود: اما به نظر می رسد توطئه در کار است و افکار عمومی فراموش نکرده اند که آمریکا خود القاعده را به وجود آورد و بعد به بهانه مبارزه با آن افغانستان را اشغال کرد صدام را آنها تجهیز کردند و بعد به بهانه نابودی تسلیحات صدام را اشغال کردند و امروز به بهانه داعش می خواهند مجددا به عراق برگردند، به سوریه ضربه بزنند.

وی گفت: می گویند ایران در این ائتلاف جای ندارد معلوم است ایران هیچگاه با گروهی که سردمنداران آنها رییس همه دزدان و جنایتکاران و تروریست های جهان است نخواهد بود.

وی افزود: دلهره و نگرانی ملت ایران و مشتقان انقلاب و امام خامنه ای در خارج از کشور و پر شدن مساجد و حسینیه ها برای دعا جهت شفای ایشان بیانگر عشق و دلدادگی به ولایت فقیه و ایشان است.

وی در بخش دیگر به سینمای ایران اشاره کرد و گفت: سینمای ایران از جهت محتوا وضعیت خوبی ندارد گرچه کارهای خوبی ساخته شده ولی من حیث المجموع آن طور که باید در راستای اهداف اسلام و آموزه های دینی و خواسته های امام و مقام معظم رهبری باشد، حرکت نمی کند.

حجت الاسلام عادلپور گفت: امام می فرماید “سینما باید مربی اخلاقی جامعه باشد نه مخرب فرهنگ اسلامی مردم”

یکی از مطالبات مقام معظم رهبری مقابله با تهاجم فرهنگی است و سینما باید ابزار و سد محکمی در برابر این تهاجم نه خدای ناکرده مکمل این تهاجم باشد.

  1. احمد می‌گه:

    اگه نگم گناه کرده ام
    کشتن روزنامه نگاران آمریکایی و تهدید سعودی ها به حمله، توسط داعش یک برنامه از قبل تعیین شده توسط خود آمریکاست تا اینکه بهانه ای باشد برای حمله به سوریه باعنوان اینکه ریشه داعش در سوریه باید خشکانده شود پیش بینی میشود که آمریکا به اشتباه مواقع ارتش سوریه را هدف خواهد گرفت