تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۷:۰۴
کد مطلب : 66090
مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور در دولت دهم:

ابوذر و سلمان با پول و سلاح فاسد نمی شوند/گویا دولت تعهد کرده هر چند روز یکباربرای خود حاشیه ایجاد کند

مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور دولت دهم گفت : کسانی که می گویند جمع شدن یک جای قدرت ، پول و سلاح سبب فاسد شدن سلمان و ابوذر می شود ، بدانند ابوذر و سلمان با این ابزار فاسد نمی شوند و این تحلیل اشتباه از منظر خودشان است .

 

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ، محمد علی رامین در اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار در خوزستان که شامگاه گذشته در اهواز برگزار شد ، اظهار داشت : کسانی که در جشنواره عمار حضور پیدا کرده اند حضور خود را مقدس بشمارند . ممکن است این حضور از نظر شرکت کنندگان در این جشنواره ، ساده است اما باید باور کنیم این آغاز نقطه حرکت جهانی است .

وی افزود : هنر غرب  ، ارزش های بشری را ضایع کرد و انسان با خسته شدن از این هنر به دنبال روزنه ای برای رهایی از این هنر بی شخصیت و بی هویت است .

“رامین” با بیان اینکه برخی می گویند هنر ، سیاسی نیست گفت : هنرمند غیر سیاسی یعنی کسی که ریشه هر “سیاست انسانی” را می زند ، یعنی آمده است که انسان را از انسانیت خود جدا کند . اما هنرمند متعهد ، سیاسی و الهی است و هر کجا لازم باشد ، حضور پیدا می کند .

وی بیان کرد : هنرمند متعهد  مانند عمار است و باید هرکجا که لازم باشد حضور پیدا کند . عمار فرزند دو شهید نخست اسلام است و عمارها درباره شخصیت این دو شهید فیلم بسازند .

مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور دولت دهم عنوان کرد : عمار ۸۰ سال آگاهانه زندگی کرد و با ارتباطات مردمی و اجتماعی خود فتنه ها را برای مردم روشن می کرد و آنها را به امام علی(ع) وصل می کرد . عمار کسی است که با رفتار ، گفتار و عملکرد خود سبب جذب مردم به وصی ولایت می شد . عمار از ولایت برای خود خرج نکرد بلکه خود را در راه ولایت هزینه کرد .

“رامین” با اشاره به آخرین سخنرانی مقام معظم رهبری ، اظهار داشت: کسانی که این سخنرانی را گوش دادند متوجه هشدارهای صریح امام خامنه ای شدند . اگر دولت دوم خرداد با میدان داری برخی افراد هر ۹ روز دچار یک بحران می شد ، گویا این دولت تعهد کرده که هر چند روز یک بار با بحث هایی که ربطی به مدیریت ندارد ، برای خود حاشیه ایجاد کند .

وی گفت : کسانی که می گویند جمع شدن یک جای قدرت ، پول و سلاح در یکجا سبب فاسد شدن سلمان و ابوذر می شود ، بدانند ابوذر و سلمان با این ابزار فاسد نمی شوند و این تحلیل اشتباه از منظر خودشان است .

مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور دولت دهم با بیان اینکه اگر این صحبت ها برای دور کردن ذهن مردم از مذاکرات هسته ای ، عنوان کرد: مطرح شدن بحث هایی مانند رفع حصر سران فتنه ، رفراندوم و اینکه موشک اقتدار نمی آفریند ، اضافی است .

وی یاد آور شد : برخی اشخاص از موشک های آمریکا می ترسند و می گویند موشک اقتدار نمی آفریند ، چگونه می شود که موشک برای آمریکا اقتدار ایجاد می کند اما برای ایران هیچ اقتداری به وجود نمی آورد ؟!

رامین اضافه کرد : کسانی که در فتنه ۸۸ با حماقت های خود نتوانستند نظام را ساقط کنند می خواهند با برخی حاشیه ها دولت را به تقابل با نظام بکشند . مقام معظم رهبری و مردم تا وقتی که دولت عزت ایران را حفظ کنند پشتیبان دولت هستند و وقتی همه ساکت و منتظر اقدامات دولت هستند ، نباید دولتی ها برای خود حاشیه ایجاد کنند .

 

منبع: رهیاب