تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۶:۴۰
کد مطلب : 54405

اتفاقی مشکوک و غیر اخلاقی در مجلس شورای اسلامی

یک سامانه پیامکی خطاب به نمایندگان برای آ‌ن‌ها پیامکی ارسال کرده و از آنان خواسته تا به فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی علوم در روز سه شنبه رای مثبت دهند.

اتفاقی مشکوک و غیر اخلاقی در مجلس شورای اسلامی

به گزارش  عصر آبادان ،سایت بولتن نیوز نوشت: فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در روز سه شنبه ۲۰ آبان از سوی رئیس جمهور بعنوان وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی شد.

بررسی صلاحیت وی در دستور کار روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه قرار دارد.

از روز چهارشنبه گذشته از طریق یک سامانه پیامکی در حمایت از دانش آشتیانی مرتب برای نمایندگان پیامک ارسال می شد.

همین سامانه پیامکی برای تک تک نمایندگان پیامکی ارسال کرده و از آنان خواست تا روز سه شنبه به دانش آشتیانی رای اعتماد دهد.

در اول این پیامک که خطاب به نمایندگان است، نام و نام خانوادگی ذکر شده است.

یکی از این پیامک ها که برای یکی از نماینده های تهران ارسال شده به شرح زیر است:

سر کار خانم …..

با سلام و احترام به استحضار می رسانم یکی از اصلی ترین دلایل من برای حضور در این عرصه گشایش گرهی است که در انتخاب وزیر برای این وزارتخانه پیش آمده، مصمم هستم به لطف پروردگار و با همراهی شما نماینده محترم مردم، این مهم را به انجام رسانم.

با سپاس فخرالدین

 

البته سامانه پیامکی مذکور از روزهای قبل سعی کرد اظهار نظر مثبت نمایندگان در مورد دانش آشتیانی را برای سایر نمایندگان ارسال کند.

بعنوان مثال در یکی از این پیامک ها اینگونه آمده است:

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد : دانش آشتیانی ظرفیت قابل قبولی از نظر تجارب مدیریتی دارد/ تعامل مجلس و دولت در رای اعتماد به کابینه دکتر روحانی عزیز مشخص شده و مجلس نشان داده که در بالاترین سطح تعامل، آماده همکاری با دولت است.