تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۴:۳۵
کد مطلب : 78293
مدیرکل ارشاد خوزستان

اتفاق بدی در اداره ارشاد خوزستان در سال ۹۳ نداشتیم

همایون قنواتی اظهار داشت:بدترین در اداره ارشاد خوزستان نداشتیم هر چه که بوده کاروتلاش برای حوزه فرهنگ بوده است سعی کردیم کم و کاستی ها را برطرف کنیم.

همایون قنواتی مدیرکل ارشاد خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص بدترین و بهترین خبر سال ۹۳ اظهار داشت:بدترین در اداره ارشاد خوزستان نداشتیم هر چه که بوده کاروتلاش برای حوزه فرهنگ بوده است سعی کردیم کم و کاستی ها را برطرف کنیم.
وی افزود:با تمام کمبودهایی که در اعتبارات داشتیم تلاش کردیم تا برای مردم فضایی به وجود آوریم تا همه بتوانند از استعدادهایی که دارند بهره ببرند.
قنواتی گفت:بهترین خبری که برای من همیشه خواهد ماند این است که اهواز پایتخت کتاب کشور شد همه علاقه مندان به حوزه فرهنگ از این خبر خوشحال شدند اهواز از بین ۶۴ شهری که متقاضی این عنوان بودند توانست پایتخت کتاب کشور شود.
وی ادامه داد:دغدغه ای که همواره مقام معظم رهبری داشتند تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی است این مبنای کار ما قرار گرفت و تلاش کردیم تا منویات ایشان را در استان و اهواز انجام دهیم.
مدیرکل ارشاد خوزستان خاطر نشان ساخت:امیدوارم در سال ۲۰۱۷ که  قرار است نامزد  پایتختی کتاب جهان باشیم با تلاش همه مردم و مسئولین بتوانیم پایتخت کتاب جهان شویم.
وی اضافه کرد:من خودم سال ۹۴ را سال کتاب در استان خوزستان نامگذاری کرده ام و عمده برنامه های فرهنگی استان را به گونه ای طراحی کردیم تا سال آینده هر ماه به طور تقریبی برنامه ای در خصوص کتاب داشته باشیم.
قنواتی گفت:برای نخستین بار جشنواره کتاب سال را در استان برگزار خواهیم کرد و از نویسنگدان و پدیدآورندگان حوزه های مختلف کتاب قدردانی می کنیم و کتاب برتر سال را معرفی خواهیم کرد.