تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۸:۰۷:۲۲
کد مطلب : 99178

اجرای کنسرت رضا یزدانی در آبادان لغو شد

کنسرت آبادان رضا یزدانی در ۲۹ تیرماه سال جاری در سالن «سینما نفت» این شهر که قرار بوده توسط فرهنگی هنری «ترانه سرای پارس» روی صحنه برود صبح روز شنبه ۲۷ تیرماه لغو شد.

رضا یزدانی در ادامه تور کنسرت های خود در روزهای انتهایی تیرماه سال جاری قرار بود در آبادان هم روی صحنه برود که کنسرت وی لغو شد.
کنسرت آبادان رضا یزدانی در ۲۹ تیرماه سال جاری در سالن «سینما نفت» این شهر که قرار بوده توسط فرهنگی هنری «ترانه سرای پارس» روی صحنه برود صبح روز شنبه ۲۷ تیرماه لغو شد.
علی رغم فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص ترویج ندادن موسیقی و مخالف علما و متدینین با برگزاری کنسرت های موسیقی کماکان دست هایی ناپیدا تلاش زیادی برای برپایی کنسرت در خوزستان به خرج می دهند.
چندی پیش رئیس دستگاه قضا در خصوص جوسازی هایی که در مورد لغوکنسرت ها به راه افتاده بود گفت:رئیس دستگاه قضا گفت: در ذهن برخی مقامات اجرایی فکر نادرستی شکل گرفته است که چنانچه ما مجوزی صادر کردیم این مجوز نباید لغو شود. در حالی که هر کس برای خود وظیفه‌ای دارد و دستگاه قضا در بحث امنیتی و تظاهر به حرام باید به وظایف خود عمل کند.
آملی لاریجانی افزود: چنانچه یک مقام اجرایی برای مثال وزارت ارشاد مجوز برگزاری کنسرتی را بدهد و نیروی انتظامی احتمال انفجار بمبی در آنجا را اعلام کند آیا قوه قضائیه نمی‌تواند آن کنسرت را لغو کند یا اگر زمینه رقص مشترک جوان‌ها بر کنسرتی وجود داشته باشد آیا این موضوع حرام نیست.
آملی لاریجانی تاکید کرد: در برخی شهرها فضا طوری است که احتمال برخی اتفاقات وجود دارد که باید از آن پیشگیری شود و گاهی لغو این کنسرت‌ها با توصیه شورای تأمین استان بوده است.

قرار است کنسرت رضا یزدانی در شهر اهواز در روز ۲۷ و ۲۸ تیرماه به توسط شرکت «ترانه سرای پارس» برگزار شود.

 1. فرید می‌گه:

  خواهشن در خصوص موضوعی اطلاعی ندارید صحبت نکنید تا تاریخ ۲۵ تیر ۴ روز مانده به اجرا ۲۶۰ عدد بلیط فروش رفته بود ضمنا آقا محمدرضا لطفا سکوت کن وقتی آگاهی نداری

 2. محمدرضا می‌گه:

  ظاهرا به دلیل اینکه نتوانسته بودند بیشتر از ۱۰۰ بلیط بفروشند انهم از طریق اینترنتی و اینکه هیچکد ام از کسانی که برای کنسرت های قبلی اقدام به فروش حضوری بلیط میکردند به دلیل واهی عدم همکاری با اهوازی ها حاضر با همکاری نشدند تهیه کنند ه کنسرت خودش هم بی میل نبود تا کنسل نماید.

 3. جاسم می‌گه:

  ای ول نازنین باهم میریم برام صندلی بگیر جفتت

 4. علي می‌گه:

  لغو کنسرت هنر نیست وخوشحالی ندارد اینها هنرمندان کشور هستند وضمنا چرا باید جیب کشورهای اطراف پرکنیم لطفا با احساسات برخوردنکنید

 5. نازنین می‌گه:

  خوبه میریم اهواز شرکت میکنیم.ایول رضا خوش اومدی