تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۰:۱۶:۵۵
کد مطلب : 17442
به‌مناسبت دهه فجر صورت می‌گیرد

اجرای ۵۰ برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی در رامهرمز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز گفت: بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی در ایام دهه فجر در مساجد، مدارس و موسسات قرآنی شهرستان برگزار می‌شود.

عصر آبادان – حجت‌الاسلام محمدجواد حسین‌وند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن وارد ۳۶ سالگی می‌شود که این انقلاب، عظیم‌ترین رخداد اسلامی بعد از غیب امام عصر(عج) محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: از انقلاب اسلامی می‌توان به عنوان بزرگترین معجزه تاریخ معاصر نام برد که به هیچ وجه با محاسبات مادی قابل تصور نیست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز تصریح کرد: در این ایام بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی در سطح شهر و روستاها و همچنین مساجد شهرستان اجرا خواهیم کرد.

وی افزود: اجرای جنگ شادی، مسابقات فرهنگی، تجلیل از پیرغلامان عرصه دین و تبلیغ، اجرای برنامه‌های قرآنی، دیدار با خانواده شهدا و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی از عمده برنامه‌های این اداره در این ایام است.

حسین‌وند در پایان گفت: جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی برگزار می‌شود که مستکبران جهان با تشدید تحریم‌های اقتصادی و بمباران تبلیغاتی علیه نظام، سعی در ایجاد نگرانی، یاس و ناامیدی در مردم شهیدپرور ایران اسلامی و عدم حضور آنها در جشن بزرگ ۲۲ بهمن دارند که ملت ما، با حضور خود در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن آنها را نا امید خواهند کرد.