تاریخ انتشار خبر: ۴ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۰:۵۰:۲۶
کد مطلب : 18830
رئیس آموزش و پرورش آبادان خبر داد

اجرای ۸۶ درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش آبادان

رئیس آموزش و پرورش آبادان گفت: ۸۶ درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش این شهرستان در سال ۹۲ اجرا شده است.

عصر آبادان – سید محمد مولوی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش آبادان که با حضور همه اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه شورای آموزش و پرورش در آبادان در سال جاری عملکرد مناسبی را داشته است.

وی افزود: تا پیش از این جلسه اعضای شورا ۱۱ بار گرد هم آمده بودند و ۱۳۹ مصوبه را به تصویب رسانده بودند.

رئیس آموزش و پرورش آبادان ادامه داد: از این تعداد ۱۱۹ مصوبه به مرحله اجرا رسیده و در مجموع ۸۶ درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش در سال ۹۲ عملیاتی شده است.

مولوی تصریح‌کرد: ۱۲ درصد این مصوبات آموزشی، ۳۲ درصد پرورشی، ۱۵ درصد اداری و مالی، ۸ درصد عمرانی، ۱۹ درصد رفاهی و خدماتی و ۱۴ درصد نیز سایر بوده است.

وی اضافه کرد: در این بین شهرداری آبادان  با ۲۷ مصوبه بیشترین تعداد مصوبات شورا را در سال ۹۲ به خود اختصاص داده است و پالایشگاه آبادان با ۱۵ و منطقه آزاد اروند با ۱۰ مصوبه در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

رئیس آموزش و پرورش آبادان خاطرنشان‌کرد: شورای آموزش و پرورش آبادان در سال‌های گذشته همواره جزو شوراهای برتر استان بوده است و امسال نیز پیش‌بینی می‌شود که همین روال ادامه داشته باشد.

مولوی افزود: البته کمک و همراهی همه مسئولان ادارات و اعضا در کسب این جایگاه از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی ادامه داد: سند راهبردی برنامه هرساله آموزش و پرورش است که هر سال تدوین و به فرمانداری ارائه می‌شود که شامل سرفصل‌های مختلفی در حوزه آموزش و پرورش است.

رئیس آموزش و پرورش آبادان در پایان از همکاری و تلاش همه ادارات و اعضای شورای آموزش و پرورش این شهرستان قدردانی کرد.

 

 

فارس