تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۹:۲۰
کد مطلب : 31793

احسان علیخانی به رادیو برگشت+تصاویر

احسان علیخانی پس از سه سال به برنامه «اینجا شب نیست» پیوست و دوباره اجرای رادیویی را در رادیو جوان تجربه کرد.

احسان علیخانی به رادیو برگشت

بامداد امروز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ احسان علیخانی پس از سه سال و سه ماه دوری به رادیو برگشت و اجرای زنده را با برنامه «اینجا شب نیست» در رادیو جوان تجربه کرد.

احسان علیخانی به رادیو برگشت

به گفته حامد مرادیان سردبیر و تهیه‌کننده برنامه، مهمان اولین اجرای علیخانی در رادیو، مهران دوستی بود که درباره اجرای رادیویی گفتگو کرد و او که به عنوان یکی از ستارگان اجرای رادیویی شناخته می‌شود و با علیخانی نیز رفاقتی قدیمی دارد، حرف‌های قابل توجهی زد.

به گزارش مهر، آخرین بار علیخانی در همین برنامه و در سال ۹۰ اجرای رادیویی داشت که تا ۲۲ اسفند همان سال ادامه داشت اما پس از اجرای برنامه سال تحویل ۱۳۹۱ در شبکه دو، او دیگر اجرایی در رادیو و تلویزیون نداشت.

احسان علیخانی به رادیو برگشت

بنابراین در سال ۹۱، امیریل ارجمند اجرای این برنامه را برعهده گرفت و حالا با گذشت سه سال سرانجام دوباره به رادیو برگشته است.

فرزاد حسنی هم مجری «اینجا شب نیست» شد

به گفته فریبرز گلبن تهیه‌کننده باسابقه رادیو و سردبیر «اینجا شب نیست» در چهارشنبه شب‌ها، این برنامه در بامداد پنجشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۰۰:۰۰ تا ۲ با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن رفت و به خاطر همزمانی با ارتحال امام با رویکرد همین مناسبت پخش شد و حسنی در آن با محمدهادی نائیجی فیلمنامه‌نویس گفتگو کرد.

احسان علیخانی به رادیو برگشت

پیش از این از میان دیگر مجریان مطرح سیما، سیدعلی ضیاء نیز اجرای یکی از روزهای هفته «اینجا شب نیست» را به سردبیری افشین حسین‌خانی برعهده داشت.

منبع: مهر