تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۹:۱۱
کد مطلب : 114513

اخبار ضدونقیض از ادامه بازداشت کارگران شهرداری اهواز/آقای شهردار به جای تبلیغات به داد کارگران زحمتکش شهرداری برسید

روز گذشته خبر دستگیری کارگران شهرداری اهواز به صورت گسترده ای در شبکه های اجتماعی و رسانه های داخلی و خارجی منتشر شد.

 

روز گذشته خبر دستگیری کارگران شهرداری اهواز به صورت گسترده ای در شبکه های اجتماعی و رسانه های داخلی و خارجی منتشر شد.
کارگرانی با حداقل حقوق و مزایا و سختی کار بالا به علت آنچه که عدم دریافت حقوق خود می دانند در مقابل شهرداری منطقه ۴تجمع می کنند، این تجمع که می توانست با تدبیر درست و توجیه کارگران ختم به خیر شود اندکی به حاشیه می رود این حواشی با حضور ماموران پلیس و دستگیری ۲۴نفراز کارگران به ظاهر تمام می شود ولی فقط دقایقی پس از دستگیری کارگران رنجدیده شهرداری اهواز این ماجرا تبدیل به سوژه ای برای رسانه های معاند جهت هجمه علیه نظام جمهوری اسلامی می شود.
بی تدبیری چند مسئول محلی اینگونه آب به آسیاب دشمن می ریزد که حالا باید خبر دستگیری کارگران اهوازی را در رسانه های معاند نظام ببینیم اینجا دیگر مقصر چند کارگر ساده و زحمتکش شهرداری نیستند بلکه مسئولینی هستند که با بی تدبیری خوراک رسانه ای ضدانقلاب را فراهم کرده اند.
برخی اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی حکاین از ادامه بازداشت این کارگران دارد که اگر صحت داشته باشد باید به شهرداری اهواز و اداره کل کار استان تبریک گفت که چنین دسته گل هایی را آب می دهند و حاضر به حمایت و اصلاح بی تدبیری های خود نیستند.
شهردار اهواز به جای این همه هزینه برای صرف بیلبوردهای تبلیغاتی “ما به وعده های خود عمل می کنیم ” اندکی دلش به حال کارگرانی بسوزد که خانواده های آن ها این شب ها بدون پدر بر سر سفره افطار می نشینند و در اضطراب ادامه روزهای زندان سرپرست خانواده خود با چنین قصه مضحکی هستند.
جناب صفایی نیز که تاکنون گامی در جهت حمایت از کارگران برنداشته است قدری از سنگینی پشت میز نشینی خود بکاهد و سری به محل بازداشت این کارگران زند تا شاید گره این مردان زحمتکش مرتفع شود.
پی نوشت:
حالا کارگری هم شیشه ای شکسته یا صدایش بالا رفته است باید چنین تاوان پس دهد؟