تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۶:۱۳
کد مطلب : 122094
مرگ پدر و پسر در تصادف بزرگراه اهواز - ملاثانی/کشف پیکر جوان ۲۴ ساله در رودخانه کارون

اخبار کوتاه حوادث استان خوزستان

مرگ پدر و پسر در تصادف بزرگراه اهواز به ملاثانی و کشف پیکر جوان ۲۴ ساله در رودخانه کارون از مهمترین عناوین اخبار کوتاه حوادث در استان خوزستان است.

 
تصادف اصفهان

فرمانده انتظامی اهواز گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۵٧ فقره انواع سرقت کشف و ٢٧ سارق در این شهرستان دستگیر شدند.

محمد صفری اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با سارقان حرفه ای موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران پلیس در ۴٨ ساعت گذشته با انجام اقدامات پلیسی ٢٧ سارق را در سطح شهرستان اهواز شناسایی و در چندین عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی اهواز اضافه کرد: سارقان دستگیر شده در بازجویی فنی پلیس به ۵٧ فقره انواع سرقت از قبیل سرقت منزل، محتویات داخل خودرو، سیم برق، سرقت به عنف و چندین سرقت دیگر در سطح شهرستان اهواز اعتراف کردند.

صفری ادامه داد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

مرگ پدر و پسر در تصادف بزرگراه اهواز به ملاثانی

یک دستگاه تیبا در بزرگراه اهواز به ملاثانی روبروی روستای زرگان البصره واژگون شد.

در این حادثه یک خودروی تیبا به علت سرعت زیاد و پس از برخورد با گاردریل واژگون شد که متاسفانه یک پسر هفت ساله و پدرش در مسیر انتقال به بیمارستان فوت شدند.

مصادره خودروی حامل پوشاک قاچاق در خوزستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: یک دستگاه خودروی سواری حامل پوشاک قاچاق در این استان مصادره و صاحبان محموله به جریمه نقدی محکوم شدند.

رضا سعیدی گفت: خودرو حامل پوشاک قاچاق در حال بارگیری پوشاک قاچاق بود که شناسایی و پرونده به همراه متهمان به اداره کل تعزیرات حکومتی این استان ارجاع داده شد.

وی بیان کرد: این پرونده به شعبه هفت این اداره کل ارجاع داده شد که پس از شنیدن اظهارات متهمان ضمن ضبط کالای کشف شده و ضبط خودروی حامل اجناس قاچاق، متهمان به جزای نقدی به مبلغ بیش از ۳۱۶ میلیون ریال محکوم شدند.

کشف پیکر جوان ۲۴ ساله در رودخانه کارون شوشتر

پیکر یک جوان ۲۴ ساله که در شاخه شطیط رودخانه کارون در شوشتر غرق شده بود پیدا شد.

پیکر این جوان حوالی ساعت  ۱۰ صبح امروز سه شنبه ۱۳ مرداد توسط قایق گشت زنی شهرداری و با همکاری خانواده وی از آب بیرون آورده شد.

به گفته مدیرعامل سازمان آتش نشانی شوشتر، این جوان ۲۴ ساله جمعه گذشته به دلیل شنا در منطقه ممنوعه غرق شده بود.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم