تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۳:۴۷
کد مطلب : 67931
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های امکاناتی معلولان در منطقه اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی معلولان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 200 میلیارد تومان برای زیرساخت‌های امکاناتی معلولان در منطقه اروند

به گزارش عصر آبادان ؛ اسماعیل زمانی در حاشیه جشنواره توانمندی‌های معلولان منطقه آزاد اروند، با تاکید بر مسئولیت سازمان‌های مردم‌نهاد در برابر قشر آسیب‌پذیر جامعه همچون معلولان، اظهار داشت: این نهادها می‌توانند به آسیب‌دیدگان کمک کنند و من نیز قول می‌دهم تا زمانی را برای رسیدگی به امور این انجمن‌های مردم نهاد اختصاص دهم.

وی ادامه داد: از خیران که در امر معلولان فعالیت می‌کنند انتظار داریم تا حد توان کمک کرده و آنان که در امر توان‌بخشی فعالیت می‌کنند کارشان را توسعه دهند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، حمایت خود را از معلولان و فعالان در راستا کمک به این قشر اعلام کرد و از اختصاص کمک‌های زیربنایی به معلولان توسط سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد.

این مسئول اضافه کرد: تلاش خواهیم کرد در حد توان امکانات و کمک‌های زیربنایی برای معلولان را فراهم و دستگاه‌های مورد نیازشان را در حد مطلوب تا پایان امسال تهیه کنیم.

زمانی ساخت زیرساخت‌ها را از وظایف اصلی سازمان منطقه آزاد اروند دانست و عنوان کرد: یکی از وظایف اصلی سازمان منطقه آزاد اروند ساخت زیرساخت‌ها است که در این راستا ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: ساخت زیرساخت‌ها به تدریج در حال اجراست و امیدواریم تا سال آینده شاهد ساخت زیرساخت‌های خرمشهر، آبادان و مینوشهر باشیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه خدمات شهری منطقه اروند در اثر جنگ با مشکلات بسیاری مواجه است، افزود: امیدواریم بتوانیم زیرساخت آب و فاضلاب و روستاها را بازسازی کرده و به‌ویژه در خرمشهر که دچار خرابی‌های بیشتر شده اعتبارات افزون‌تری برای سازندگی این شهر اختصاص دهیم.

زمانی در پایان متذکر شد: بازسازی ساختمان‌ها، توسعه خرمشهر و آبادان، جلب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از جمله اقدامات در حال انجام سازمان منطقه آزاد اروند است.

منبع: فارس