تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۱:۴۷
کد مطلب : 54518
فرماندار ویژه آبادان خبر داد

اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و بهبود شبکه برق آبادان

فرماندار ویژه آبادان از اختصاص بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و بهبود شبکه برق این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و بهبود شبکه برق آبادان

به گزارش عصر آبادان ، عزیزالله شهبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان، با اشاره به سفر یک روزه حائری مدیرعامل توانیر کشور به آبادان اظهار کرد: در جریان سفر و بازدید وی از بخش‌های مختلف شهری مسائل و مشکلات پیرامون شبکه برق مطرح شد.

وی با اشاره به امضای توافقنامه‌ای در این زمینه افزود: ترمیم و بازسازی شبکه اعم از اصلاح ظرفیت ترانس، شبکه متوسط و حدافاصل ایستگاه ۱۲ تا کوی ملت از جمله موارد توافق شده است.

فرماندار ویژه آبادان اضافه کرد: تاسیس ایستگاه برق در مناطق تانک فارم، بلوار معلم و توسعه ایستگاه رازی از دیگر موارد توافق شده بود که انجام این کار به پایداری برق در آبادان منجر می‌شود.

معاون استاندار خوزستان در ادامه از انجام مطالعات برای احداث یک ایستگاه ۴۰۰ کیلو وات در محل یادمان شهید تندگویان به عنوان یکی از موارد توافقی با مدیرعامل توانیر کشور نام برد و عنوان کرد: اهتمام و توجه مدیرعامل توانیر کشور به رفع مشکلات ناشی از اختلالات برق در آبادان است.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به ارائه دستور پرداخت اعتبار یاد شده از سوی مدیرعامل توانیر، این موضوع هر چه سریع‌تر در دستور کار مسئولان استان خوزستان قرار گیرد.

منبع: فارس