تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آبان, ۱۳۹۳ | ۰۹:۰۰:۲۰
کد مطلب : 54048

ادامه حضور عناصر فتنه در دستگاه های دولتی/ انتصاب تاجرنیا به عنوان دبیر هیات عالی انتظامی پزشکی!

هر روز که از فعالیت های دولت یازدهم می گذرد، فرصت عرض اندام برای عناصر مرتبط با فتنه در دولت افزوده می شود. این در شرایطی است که افراد مشابهی نیز وجود دارند که حضور پررنگ آنها در دستگاه های سلامت، سوالات متعددی را پدید آورده است.

۲۵ ساعت: ۰۸:۲۰ گروه: سیاسی

ادامه حضور عناصر فتنه در دستگاه های دولتی/ انتصاب تاجرنیا به عنوان دبیر هیات عالی انتظامی پزشکی!

به گزارش  عصر آبادان ،  در شرایطی که رهبر معظم انقلاب بارها بر عدم حضور عناصر فتنه در دستگاه های مسئول تاکید داشته اند، اما این روزها خبر می رسد علیرضا زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور، یکی از محکومان فتنه ۸۸ را در این نهاد دولتی به خدمت گرفته است.

علی تاجرنیا که سابقه بازداشت و محکومیت در دادگاه انقلاب به علت حضور فعال در فتنه ۸۸ را دارد به تازگی به عنوان دبیر شعبه دوم هیئت عالی انتظامی منصوب شده است. این در شرایطی است که هیئت عالی انتظامی مرجع عالی رسیدگی به شکایات پزشکی است و از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

حالا به نظر می رسد هر روز که از فعالیت های دولت یازدهم می گذرد، فرصت عرض اندام برای عناصر مرتبط با فتنه در دولت افزوده می شود. این در شرایطی است که افراد مشابهی نیز وجود دارند که حضور پررنگ آنها در دستگاه های سلامت، سوالات متعددی را پدید آورده است.

از دیگر سوابق علی تاجرنیا نیز می توان به عضویت در شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران که طیف اصلی در حوزه سلامت است، نمایندگی و عضویت در جبهه مشارکت در مجلس شورای اسلامی و عضویت در کمیته صیانت از آرا در انتخابات سال ۸۸ اشاره کرد.

منبع: دانا

کلید واژه