تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۵:۰۲:۵۲
کد مطلب : 17794
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خرمشهر:

ارائه خدمات درمانی به جانبازان به خوبی صورت می‌گیرد

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خرمشهر در توضیحاتی آورده است: ارائه خدمات درمانی به خانواده‌های شهدا و جانبازان به خوبی صورت می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: ارائه خدمات درمانی به جانبازان به خوبی صورت می‌گیرد

عصر آبادان – به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خرمشهر در واکنش به خبر منتشر شده در خبرگزاری فارس مبنی بر «تنها بیمارستان خرمشهر با بیمه خانواده‌های ایثارگر قرارداد ندارد» در توضیحاتی آورده است: قرارداد فی مابین بیمارستان ولیعصر(عج) و بیمه ایران تا پایان سال ۹۱ منعقد شده و خدمت‌رسانی مطلوب به بیماران تحت پوشش آن بیمه شامل کارکنان بیمه ایران، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و بیمه طلایی فرهنگیان توسط بیمارستان انجام شده است.

همچنین عنوان شده است: بیماران تحت پوشش شرکت بیمه ایران چون گذشته در بیمارستان تحت مداوا و درمان قرار گرفته و ارائه خدمات درمانی صورت می‌گیرد.

در بخش دیگری از توضیحات روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خرمشهر چنین بیان شده است: قرارداد فی مابین، شامل ۱۰ درصد فرانشیز بیماران بستری در بخش بوده و ۹۰ درصد هزینه سهم سازمان‌های بیمه‌گر است که توسط بیمارستان از سازمان‌های تامین اجتماعی و خدمات درمانی وصول می‌شود.

همچنین آورده شده است: در مبحث عدم دریافت وجه ۱۰ درصد از بیماران، متاسفانه شرکت بیمه ایران به دلایل: ۱. شرکت فقط هزینه ۱۰ درصد بیمه پایه را می‌پردازد.

۲. پرداخت تفاوت هزینه داروی خارجی را تقبل نمی‌کند، از پرداخت مبالغ هزینه‌های بیمارستانی خودداری می‌کند و باعث ایجاد خلل در تداوم قرارداد شده است.