تاریخ انتشار خبر: ۷ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۴:۵۱:۵۲
کد مطلب : 19015
امام جمعه آبادان:

ارگانها و نهادها نسبت به تشویق و ترغیب ورزشکاران اهتمام کنند

امام جمعه آبادان بر اهتمام ارگانها، نهادها و شرکتهای موجود در سطح شهر در جهت تشویق و ترغیب ورزشکاران تاکید کرد.

عصر آبادان به نقل از مهر – حجت الاسلام علی ابراهیمی پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای ورزش آبادان با اشاره به اینکه جلسات شورای ورزش پس از پنج سال وقفه مجددا آغاز شده است، گفت: تشکیل این جلسه را به فال نیک می گیریم و امیدواریم تا مسائل و مصوبات مطرح شده در این جلسات بیشتر از آنکه فرمایشی باشد جنبه عملیاتی به خود گیرد.
IMG12350822
وی افزود: آبادان قهرمانان، نیروهای توانمند و خوش فکر بسیاری در سطح جهانی چه به شکل انفرادی و چه به طور تیمی دارد.
 امام جمعه آبادان با اشاره به عشق و علاقه ای که مردم آبادان به تیم نفت دارند، اظهار کرد: این تیم نیاز به مساعدت، حمایت و همکاری همه جانبه از جمله فرمانداری، ارگانها و حتی مردم دارد.
ابراهیمی پور تصریح کرد: چنانچه ورزش در آبادان تقویت شود می توانیم به کشور نیز کمک کنیم.
وی با اشاره به وجود استعدادهای ناب ورزشی در این شهر یادآور شد: ورزش آبادان می تواند در بحث قهرمانی در سطح جهانی به تیم ملی کمک کند.
امام جمعه آبادان گفت: باید همت و حرکتی نو در بحث ورزش آبادان آغاز شود تا فضای بی توجهی، سستی و بی انگیزگی که در بخش ورزش و در میان نخبگان ورزشی رخ داده است شکسته شود.
ابراهیمی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی در جهت تقویت و ارتقاء سطح ورزش آبادان افزود: تقویت ورزشهای همگانی باید با هدف کاهش بخشی از آسیبهای اجتماعی صورت گیرد.
وی با مهم ارزیابی کردن موضوع مدیریت توان و استعدادهای ناب شهری، دعوت از بخش خصوصی و حمایت از آنان در جهت کمک به ارتقاء سطح توان ورزشی این شهر را متذکر شد.
 امام جمعه آبادان همچنین از رسانه ها خواست تا بخشی از فعالیتهای خود را به موضوع معرفی ورزش و قهرمانان ورزشی آبادان اختصاص دهند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور ابراز امیدواری کرد تا با تلاش همگان بتوانیم ورزش آبادان را به جایگاه اولیه خود برگردانیم.