تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۹:۲۴:۱۷
کد مطلب : 17382
توزیع سبد کالا در اهواز

ازدحام مردم برای دریافت سبدکالا در اهواز نیروی انتظامی را وارد ماجرا کرد/مشمولان و غیر مشمولان همه برای دریافت سبد کالا آمدند!

سرپرست بازرگانی داخلی سازمان صنعت و تجارت خوزستان گفت: متاسفانه مردم در روز اول دریافت سبد کالای دولت در فروشگاه‌ها تجمع کرده و باعث شلوغی و ازدحام شده‌اند.

عصر آبادان-  بنابر اعلام قبلی توزیع سبدکالای خانوارها که دولت طی روزهای گذشته وعده آن را داده بود از امروز آغاز شد ولی همانطور که پیش بینی می شد به دلیل برنامه ریزی نامناسب برای توزیع سید کالا ازدحام شدیدی در محل های توزیع سد کالا در اهواز به وجود آمده است.

 

در همین رابطه ابوالقاسم کوره‌چینی سرپرست بازرگانی داخلی سازمان صنعت و تجارت خوزستان اظهار داشت: از صبح امروز توزیع  سبد کالا در فروشگاه‌ها آغاز شده اما متاسفانه هم افراد مشمول و هم غیرمشمولان به فروشگاه‌های آمده‌اند و باعث شلوغی شدند.

 

 

وی افزود: همان‌طور که از قبل نیز گفته شد، هیچ نگرانی در زمینه دریافت سبد کالا وجود ندارد و توزیع این اقلام در روزهای آینده نیز ادامه دارد و حتی زمان توزیع نیز قابل تمدید خواهد بود.

کوره‌چینی تصریح‌کرد: کالا به اندازه کافی وجود دارد و انتظار داریم مردم از تجمع خودداری کنند و در زمان مناسب نسبت به دریافت سبد کالای خود اقدام کنند.

وی گفت: قرار است با کمک نیروهای انتظامی نظم و هماهنگی بیشتری در محل توزیع سبد کالا ایجاد شود.