تاریخ انتشار خبر: ۱ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۹:۰۲
کد مطلب : 33642
بسته خبری محرمانه شماره 5 عصر آبادان /

از اقامت ۱۰ ماهه آقازاده آبادانی در انگلستان تا برنامه گسترده کاندیداها برای سفره حجاج امسال!

پنجمین بسته خبری محرمانه عصر آبادان منتشر شد. در این بسته خبری می توانید به اخباری دست یابید که در رسانه های دیگر کمتر دیده اید.

به گزارش عصر آبادان در پنجمین بسته خبری محرمانه عصر آبادان چهار خبر آمده است:

* فرزند یکی از مسئولان شهرستان (بخوانید آقازاده آبادانی) حدود ده ماه است که در کشور انگلیس به سر می برد.با این حال شنیده شده شرکت … طی این مدت برای این آقازاده حق بیمه و مزایای اشتغال پرداخت می کند. اینکه این آقازاده برای انجام چه کاری به لندن رفته تاکنون محرز نشده است اما ظاهر امر نشان می دهد وی برای انجام چند کار اقتصادی و فعالیت تجاری در اروپا به سر می برد.

*شنیده شده برخی از مسئولان با اعمال نفوذ خود در موضوع توزیع آرد، دست برخی از افراد سودجو را برای سوءاستفاده های مالی فراهم آورده اند.این امر موجب نارضایتی شدید برخی از نانواداران و در نتیجه اختلال در خدمت رسانی به مردم شده است.گفته می شود این افراد که از حمایت برخی از مسئولان برخوردارند سهمیه های آرد بیشتری در اختیار می گیرند و آنها را با نرخ آزاد می فروشند و سود خوبی از این راه به جیب می زنند.اعتراضات صنفی به این پدیده همچنان ادامه دارد و انتظار دارند شورای آرد و نان به ریاست فرماندار برای جلوگیری از سوءاستفاده های موجود، تصمیمات جدی اتخاذ کند.

*یکی از چهره های اصلاح طلب که در انتخابات اخیر از حسن روحانی رئیس جمهور یازدهم حمایت کرده بود در اظهارنظری راجع به گردانندگان یک سایت محلی که خود را مدعی اصلاح طلبی می دانند واکنش نشان داد و گفت: واقعاً این ها را چه کسی قبول دارد؟اینها الان مدعی دولت یازدهم هستند در زمان انتخابات کجا بودند؟ او در ادامه گفت: اصلاً اینها  اصلاح طلب نیستند و هرگز اجازه نمی دهیم از نام اصلاح طلبی برای خود موقعیت کسب کنند.البته او از اصولگرایان هم انتقاد کرد و گفت: از اصولگرایان هم گله دارم چون برنامه روز ۲۴ خرداد ما را تحت الشعاع خود قرار دادند و اصطلاحاً برنامه را خراب کردند.

*اخبار رسیده از تدارک گسترده برخی افراد برای پرداخت هزینه هنگفت سفره های حجاج امسال حکایت دارد. گفته می شود این افراد که خود را برای انتخابات مجلس آماده می کنند سعی دارند با تامین هزینه سفره های میهمانی گسترده ، رای مدعوین این سفره ها را به نام خود جذب کنند.متاسفانه این رویه طی سال های گذشته نیز در آبادان سابقه داشته و نقش مهمی در جابجایی آراء انتخابات مجلس ایفا می کند.

 

  1. سید می‌گه:

    جالبه! این همه اصرار شما برای تحقیر و تصغیر سایت فیدوس جالبه! سایت محلی مدعی اصلاح طلبی!. سوالم رو یک بار دیگه از شما پرسیدم: ببینم شما گردانندگان این سایت فکر می کنید فوق محلی هستید؟ گستره جغرافیایی شما کهکشان راه شیریه! یا شاید بزرگتر از اون! نه رنکینگ شما خیلی خیلی فوق العاده است نه خدا رو شکر نظر دهنده زیادی دارید! شما هم یک سایت محلی هستید! البته اخلاق حرفه ای و رسانه ای هم ندارین اگه داشتید با نام و نشان می نوشتید. نوشته ها و یادداشت های شما نویسنده ندارن؟ اگه روحانی به عنوان رئیس جمهور از مخالفان و منتقدانش می خواد با شناسنامه حرف بزنن تا مردم بدونن چه وزنی دارن اشاره به همین شیوه شما است! نویسنده های همون سایت به قول شما محلی! همه با نام و نشان مشخص مطلب می نویسن حتی عکسشون رو هم می ذارن!! شما وهن اصولگرایی هستید! شما روزنامه نگار نیستید…

  2. مثه شما نه... می‌گه:

    عدالت رو رعایت کنید..در جایی از آدم های شریف به عنوان فتنه گر و هزار جور صفت که به شما بیشتر می چسبه نام می برید و اینجا که می رسید خفه خون می گیرید و نقطه چین میزارید….متاسفم براتون…البته این کارتون بخاطر جیره خوار بودنتونه