تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۴:۳۵
کد مطلب : 64809
بعد از رژه اتوبوس های اهدایی سازمان منطقه آزاد اروند به آبادان؛

از این پس مردم طعم خدمات سازمان را بیشتر می چشند/ سازمان منطقه آزاد اروند روی ریل خدمات سالم اجتماعی

عصر آبادان: رژه اتوبوس های اهدایی سازمان منطقه آزاد اروند در خیابان های آبادان ، نوید روزهای خوبی را به مردم این شهر می دهد.

به گزارش عصر آبادان : روز گذشته سازمان اتوبوسرانی آبادان در اقدامی نمادین ، اتوبوس و مینی بوس های اهدایی سازمان منطقه آزاد اروند به این شهر را در سطح خیابان های اصلی به حرکت در آورد تا مردم در جریان خدمات این سازمان قرار گیرند.

د حالی که عقیم ماندن طرح های دولت و وعده های عملی نشده مسئولان دولتی در آبادان ، نگرانی و یأس جامعه را افزایش داده بود اما این کار نمادین ، موجب مسرت و شادی و به نوعی موجب به وجود آمدن امید و نشاط در میان مردم شد بطوری که هر رهگذری این صحنه ها را مشاهده می کرد ارائه خدمت مطلوب به شهروندان توسط مسئولان را با تمام وجود خود حس می کرد.

البته روشن است که این تنها جزئی از همه خدمات پیدا و پنهانی است که این سازمان به مردم آبادان و خرمشهر می دهد . خدماتی که به گواه مدیران سازمان و با اعمال حاکمیت قطعی بر شهرهای آبادان و خرمشهر و خروج تصمیمات از دایره فرمانداری ویژه ، در آینده خود را بیشتر نشان خواهند داد.

به نظر می رسد زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و معاونت های مختلف سازمان بیش از گذشته به مشکلات منطقه واقف شده اند و به جای پرداختن به حواشی سیاسی و غیر سیاسی بی فایده ، برنامه های سازمان را بر روی ریل خدمات سالم اجتماعی و فرهنگی هدایت می کنند تا آنچه از خروجی فعالیت های این سازمان بیرون می آید ، منجر به تحول و رفاه در زندگی مردم شریف و صبور این منطقه شود.

 

 

 1. ... می‌گه:

  دنیا و …

 2. سید موسوی می‌گه:

  اگه نظر منو بخواین من میگم کار مهمی نشده ، آخ چندتا اتوبوس چیه که این همه ازشون تعریف نوشتی؟ بابا برو ببین چه خبره توی کیش و جاهای دیگه
  عصر آبادان واقعیات رو بنویس.به منطقه آزاد نزدیک بشی از چشم مردم افتادیا………

 3. محمدی راد می‌گه:

  سایت شما که یه رزی سایه منطقه آزادیا رو با تیر می زدحالا چشده؟ نکنه زد وبند کرده نورزی؟؟؟

 4. دشتی می‌گه:

  اگه کاری کنند جوونای بومی برای راننده استخدام بشه دیگه نور علا نوره . خداقوت

 5. طرفی می‌گه:

  من به عنوان یک شهروند به نوبه خود از آقایان منطقه آزاد تشکر می کنم.

 6. گمنام می‌گه:

  دست شان درد نکند.مردم همین خدمات را می خواهند

 7. راضیه می‌گه:

  خدا برای زمانی خیر بخواد

 8. ناشناس می‌گه:

  ان شاالله