تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۱:۲۶
کد مطلب : 65398
تذکرات نمایندگان خوزستان به مسئولان اجرایی کشور

از تذکر نماینده آبادان به رئیس جمهور تا تذکرات درویش پور به چهار وزیر

نمایندگان خوزستاین مجلس شورای اسلامی در تذکرات کتبی خود به مسئولان اجرایی خواستار توضیح علت عدم ابلاغ سند راهبردی خدمات رزمندگان،تسریع در اجرای طرح ساخت پل سعادت حسینی بخش ده‌گز شهرستان ایذه،تسریع در پرداخت سرانه مدارس و اضافه‌کاری و حقوق معوقه معلمان جلوگیری از ورشکستگی کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و..شدند.

 
 به گزارش  عصر آبادان نمایندگان خوزستان مجلس در پایان جلسه علنی امروز تذکراتی به مسئولین اجرایی کشور دادند.

تذکرات امروز نمایندگان خوزستانی مجلس به شرح زیر است:

نماینده آبادان به رئیس جمهور: توضیح علت عدم ابلاغ سند راهبردی خدمات رزمندگان.

نماینده آبادان به وزیر نیرو: اخذ آب‌بها خلاف قانون از کشاورزان آبادان و خرمشهر.

نماینده ایذه و باغملک به وزیر نیرو: تسریع در اجرای طرح ساخت پل سعادت حسینی بخش ده‌گز شهرستان ایذه و همچنین به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در پرداخت سرانه مدارس و اضافه‌کاری و حقوق معوقه معلمان و به وزیر کشور: تسریع در جبران خسارت وارده ناشی از سیل اخیر شهرستان ایذه و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از حوادث مشابه و به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در اجرای طرح جاده ایذه به کارون.

نماینده شوش به وزیر صنعت، معدن و تجارت: جلوگیری از ورشکستگی کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در شوش دانیال و به وزیر اقتصاد و دارایی و نفت: تسریع به قطع گازرسانی کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه.

نماینده اهواز به وزیر امور اقتصاد و دارایی: توضیح علت عدم تعیین تکلیف کارخانه تصفیه شکر اهواز و به وزیر جهاد کشاورزی: علت ارسال اطلاعات و آمار غلط از وضعیت کشاورزان استان خوزستان توسط معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان به وزیر راه و شهرسازی: تسریع در رفع مشکلات مسکن مهر.

 

منبع: رهیاب