تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۰:۳۵
کد مطلب : 74439
فرخ نژاد در پاسخ به عصر آبادان:

از حضور در جمع خانواده های شهدای آبادان احساس افتخار می کنم / آرزو دارم روزی بتوانم نقش این بزرگان را بازی کنم

عصر آبادان: حمید فرخ نژاد بازیگر مطرح سینمای کشور شب گذشته در کنگره شهید یاسینی حضور یافت.

به گزارش عصر آبادان: حمید فرخ نژاد بازیگر آبادانی مشهور و مطرح سینمای ایران در پاسخ به سوال خبرنگار عصر آبادان گفت:  من از اینکه در جمع خانواده های شهدا و در میان این بزرگان و رزمندگان نیروی هوایی هستم احساس افتخار می کنم.

وی همچنین پس از اینکه توسط امام جمعه آبادان به بالای سن برنامه دعوت شد در سخنانی به مقام شهدا و رزمندگان نهاجا و خانواده های آنان ادای احترام کرد و اظهار داشت: آرزوی من این است که روی بتوانم در قالب شخصیت یکی از این بزرگان ، شهدای گرانقدر و رزمندگان سلحشور نیروی هوایی ایفای نقش کنم.

فرخ نژاد گفت: امیدوارم یک راوی بتواند زندگی این عزیزان که یک روزی در غربت  از همه چیز خود گذشتند و به خدا پیوستند را برگردان کند تا ابعاد شخصیتی این قهرمانان برای مردم شناسانده شود.

این بازیگر مطرح سینمای کشور افزود: باید از شیرزنان ، مادران و همسران این شهیدان که با هر پرواز آنها مردند و زنده شدند تا عزیزان شان برگردند به معنای واقعی قدر دانی کنیم و شاکر این همه بزرگواری ها و ایثارشان باشیم.

  1. مرتضی می‌گه:

    میگم ایکاش از دیدار سه شنبه شب ایشان در مراسم مشترک هنرمندان و ورزشکاران با یکی از سران فتنه هم یعنی محمد خاتمی می نوشتید تا مردم بیشتر با این شخصیت گرانسنگ جنبش سبز اشنا شوند . در اون مراسم ایشان محمد خاتمی را از توابع ابادان خطاب کرده بود که با ذوق زدگی بسیار در سایت ها برای زنده کردن خاتمی از ان یاد نمودند . خسته نباشید میگیم به همه اونهایی که قصد دارند یک جریان مرده سیاسی را در استانه انتخابات زنده کنند . حالا خواهید دید در انتخابات بیش رو جناب اقا حمید از کد ام جریان حمایت خواهد کرد.