تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۲:۱۱
کد مطلب : 24219
انصاری نماینده مردم آبادان :

از روز اول یارانه نگرفته ام/از دولت انتظار داریم در اردیبشهت ماه اتفاقات شیرینی در آبادان رخ دهد

محمدسعید انصاری اظهار داشت:معنا ندارد به ایرانی های خارج از کشور یارانه داد آنها رفته اند حساب باز کرده اند و پول مملکت را برایشان واریز می کنیم تازه آخر سر هم به نظام فحش میدهند این کار اشتباهی است.

به گزارش عصر آبادان محمدسعید انصاری نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار رهیاب با اشاره به اینکه دولت به دنبال انصراف بخش‌هایی از مردم از دریافت یارانه نقدی است، اظهار داشت: این واقعیت تلخ را باید پذیرفت که خیلی ها وضع مالی خوبی دارند و دولت قبل اشتباه کرد به اینها یارانه داد نباید این اتفاق می افتاد  یارانه را باید به اهلش داد.

وی افزود:کسانی که تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد می باشند و افرادی که تحت پوشش نیستند ولی نیازمند هستند را باید یارانه داد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کسی که وضع مالی خوبی دارد کارمند عالی رتبه است یا کسانی که زندگی و درآمدی دارند گرفتن یارانه برایشان حرام است

وی اضافه کرد:معنا ندارد به ایرانی های خارج از کشور یارانه داد آنها  رفته اند حساب باز کرده اند و پول  مملکت را برایشان واریز می کنیم  تازه آخر سر هم به نظام فحش میدهند این کار اشتباهی است.

انصاری در پاسخ به این سوال که آیا شما از گرفتن یارانه انصراف می دهید گفت: این زننده است بنده از روز اول یارانه نگرفته ام که امروز بخواهم از گرفتن آن انصراف دهم.

 

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از گفتگو در پرسش به این سوال که مصوبه دولت در خصوص منطقه ازاد شدن آبادان به کجا رسید اظهار داشت:امیدواریم همانطوری که همه مردم انتظار دارند این مصوبه عملیاتی شود و نیاز است که در اجرای آن تسریع صورت گیرد.

محمدسعید انصاری تصریح کرد: از دولت انتظار داریم در اردیبشهت ماه اتفاقات شیرینی در آبادان رخ دهد و نه فقط بخشی از شهر آبادان بلکه باید کل جزیره آبادان منطقه آزاد شود

وی در پایان خاطر نشان ساخت:با اعلام خبر منطقه ازاد بودن ابادان مسکن و اجاره گران تر شده است ولی روی هم رفته منتظر اجرایی شدن این مصوبه هستیم دیروز  هم خوشبختانه بازارچه چینی ها افتتاح شد  و مردم از آنجا خرید کردند و امیدوارم تا باراچه آبادان هم فعال شود.

 1. اس اس می‌گه:

  به امید پیروزی فولاد

 2. غلامی می‌گه:

  اقای انصاری بازار چین سابق کی افتتاح شد من در انجا کار مکنم خبری از افتتاح نیست نماینده بی اطلاع……………..///////////////////////// خوشبحال … که همه در سازمان ازاد کار مکنند.همه هم بی مدرک تحصیلی هستند

 3. آگاه می‌گه:

  دکتر جان!
  نیروگاه چی شد؟……. فراموش؟؟؟!!!!!!!!!

 4. جعفرجعفری می‌گه:

  سلام من تازه ازدواج کردم واسه جداسازی یارانه از خانواده ام گفتین با سرپرست قبلی ثبت نام کنیدبعداجدا کنید مشکل اینجاست که اگه من الان با تحت تکلف پدرم باشم و مجموع حقوق من وپدرم باعث شه به پدرم یارانه تعلق نگیره تکلیف چی میشه؟ پدرم مستعمری بگیره، بعدجداسازی یارانه، به من وپدرم کلا تعلق نمیگیره؟ شرمنده راهنمایی کنید.