تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۰:۰۸
کد مطلب : 37114
بابت کادوس 4 ؛

از شهردار،فرماندار،منطقه آزاد،نمایندگان و استاندار متشکریم…!

عصر آبادان: جا دارد بابت تلاش و مجاهدت مسئولان محترم در قضیه آتش سوزی کادوس ۴ از آنها تشکر کنیم…

abadan-mas

عصر آبادان: کاری نداریم که عده ای همیشه سعی می کنند عناد با شهردار و فرماندار و … را به عنوان مایه حیاتی رسانه شان و بهانه اعلام موجودیت شان دنبال کنند و برای هر موضوع کوچک وبزرگ محکمه بپا کنند.

ازاینکه خانم اصلاح طلب (بخوانید فرصت طلب) در تقابل تعصب و انصاف،قلم غرض آلودش را در جهت کتمان واقعیات و آوار کردن انتقادها برسر یک هدف مشخص می چرخاند(می چرباند) نیز تعجب نکردیم.زیرا خاصیت یک دشمن،دشمنی است واقتضای عقرب ، نیش.

اما با شهردار،فرماندار،نمایندگان مجلس،مدیران منطقه آزاد و استاندار حرف داریم و می خواهیم از کسانی که پس از واقعه تأسف بار کادوس ۴ و دود شدن سرمایه تعداد قابل توجهی از جوانان آبادانی،مسؤلیت این حادثه را برعهده گرفتند،تشکر کنیم.

می خواهیم بگوییم از شیرازی ممنونیم که ضعف فاحش در امکانات آتش نشانی آبادان را نمی پذیرد.اینکه بخاطر مجوزات غیر قانونی شهرداری آبادان (ولو در دوره ای پیش از خود) از مالباختگان عذرخواهی نکرد،سپاسگزاریم و از جهد و مقاومتش در برابر انتقادها متشکریم.

از شهبازی فرماندار ویژه که  آبادانی ها را با “ویژه گی” یک فرمانداری ویژه آگاه کرد،از شوتینگ توپ تقصیر به دروازه دیگران، از بحران در مدیریت بحران و خلاصه عذرخواهی از مردم محظوظ ایم.

و هزاران درود می فرستیم به نمایندگانی که زودتر از همه در جریان این آتش بزرگ قرار گرفتند.از پیگیری های بعدی و اقدامات مؤثرشان برای رفع نگرانی آسیب دیدگان شاکریم.از کاهش بودجه شهرداری آبادان با این همه ضعف و مشکلاتش خوشحالیم.

مهم تر از همه از حاکمیت منطقه آزاد و شعارها و قیل و قال های چندین و چند ساله شان و اینکه عاقبت معلوم شد این سازمان عریض و طویل با مدیران گران سنگش ، کجای قصه این شهر هستند مسروریم.

در نهایت نیز به استاندار خونگرم سلام می رسانیم و عرض می کنیم چند روز پیش مجتمع کادوس ۴ در شهر شما سوخت و میلیاردها تومان از سرمایه جوانان این شهر به هوا رفت. نمی دانیم چرا فکر می کنیم از این موضوع بی اطلاعید وگرنه مقتدایی که آبادانی ترین آبادانی است و همیشه به غیر آبادانی ها گیر می دهد و عوامل نفوذی را می شناسد وشک نداریم اگر می دانست تاکنون عامل نفوذی کادوس ۴ را پیدا می کرد.

خلاصه اینکه  از همه شما مسئولان عزیز سپاسگزاریم.خداقوت.خدانگهدارتان تا برنامه بعدی( بخوانید حادثه بعدی ) …!