تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۱:۰۷
کد مطلب : 37154
بابت کادوس 4 ؛

از شهردار،فرماندار،منطقه آزاد،نمایندگان و استاندار متشکریم…!

عصر آبادان: جا دارد بابت تلاش و مجاهدت مسئولان محترم در قضیه آتش سوزی کادوس ۴ از آنها تشکر کنیم…

abadan-mas

عصر آبادان: کاری نداریم که عده ای همیشه سعی می کنند عناد با شهردار و فرماندار و … را به عنوان مایه حیاتی رسانه شان و بهانه اعلام موجودیت شان دنبال کنند و برای هر موضوع کوچک وبزرگ محکمه بپا کنند.

ازاینکه خانم اصلاح طلب (بخوانید فرصت طلب) در تقابل تعصب و انصاف،قلم غرض آلودش را در جهت کتمان واقعیات و آوار کردن انتقادها برسر یک هدف مشخص می چرخاند(می چرباند) نیز تعجب نکردیم.زیرا خاصیت یک دشمن،دشمنی است واقتضای عقرب ، نیش.

اما با شهردار،فرماندار،نمایندگان مجلس،مدیران منطقه آزاد و استاندار حرف داریم و می خواهیم از کسانی که پس از واقعه تأسف بار کادوس ۴ و دود شدن سرمایه تعداد قابل توجهی از جوانان آبادانی،مسؤلیت این حادثه را برعهده گرفتند،تشکر کنیم.

می خواهیم بگوییم از شیرازی ممنونیم که ضعف فاحش در امکانات آتش نشانی آبادان را نمی پذیرد.اینکه بخاطر مجوزات غیر قانونی شهرداری آبادان (ولو در دوره ای پیش از خود) از مالباختگان عذرخواهی نکرد،سپاسگزاریم و از جهد و مقاومتش در برابر انتقادها متشکریم.

از شهبازی فرماندار ویژه که  آبادانی ها را با “ویژه گی” یک فرمانداری ویژه آگاه کرد،از شوتینگ توپ تقصیر به دروازه دیگران، از بحران در مدیریت بحران و خلاصه عذرخواهی از مردم محظوظ ایم.

و هزاران درود می فرستیم به نمایندگانی که زودتر از همه در جریان این آتش بزرگ قرار گرفتند.از پیگیری های بعدی و اقدامات مؤثرشان برای رفع نگرانی آسیب دیدگان شاکریم.از کاهش بودجه شهرداری آبادان با این همه ضعف و مشکلاتش خوشحالیم.

مهم تر از همه از حاکمیت منطقه آزاد و شعارها و قیل و قال های چندین و چند ساله شان و اینکه عاقبت معلوم شد این سازمان عریض و طویل با مدیران گران سنگش ، کجای قصه این شهر هستند مسروریم.

در نهایت نیز به استاندار خونگرم سلام می رسانیم و عرض می کنیم چند روز پیش مجتمع کادوس ۴ در شهر شما سوخت و میلیاردها تومان از سرمایه جوانان این شهر به هوا رفت. نمی دانیم چرا فکر می کنیم از این موضوع بی اطلاعید وگرنه مقتدایی که آبادانی ترین آبادانی است و همیشه به غیر آبادانی ها گیر می دهد و عوامل نفوذی را می شناسد وشک نداریم اگر می دانست تاکنون عامل نفوذی کادوس ۴ را پیدا می کرد.

خلاصه اینکه  از همه شما مسئولان عزیز سپاسگزاریم.خداقوت.خدانگهدارتان تا برنامه بعدی( بخوانید حادثه بعدی ) …!

 1. سلام می‌گه:

  سایت محلی ف ….. فقط به سلایق شخصی خودش اهمیت میده و به دنبال نهادینه کردنه فمنیسم هست

 2. واقعگرا می‌گه:

  مرگ بر فمنیسم

 3. من و بابام می‌گه:

  اگه فقط یکم به آبادان و آبادانی بها داده می شد شاهد این جریانات نبودیم! فقط شـــــــــــــــــــعار !!!

 4. رضا می‌گه:

  چرا دروغ میگوئیدمن برای اولین بار بود ان متن رافرستا دم البته شماها توی هشت سال دولت نهم ودهم ازاین دروغ ها همیشه به خورد این ملت گفته بودید

 5. رضا می‌گه:

  شمابه اندازه یه تارموی ان خانم غیرت ندارید فقط بلدید چا پلوسی کنید

 6. تیام می‌گه:

  برای چی سازمان نظام مهندسی جوابگوی نداشتن مجوزپایان کارنیست.نه اینکه آقای … پشتش گرمه

 7. جل الخالق می‌گه:

  زمانی که بیمه میگفت مغازه ها را بدلیل وجود مشکلات ایمنی بیمه نمیکنم شما کجا بودید؟ ربط دادن این مشکلات به این و اون دردی رو دوا نمیکنه؛ ساختمان مشکل ایمنی داشت و از شنیده ها معلوم شد ظاهرا عمدی هم بوده این آتش سوزی؛ حالا چه ارتباطی به دیگر مسولان داشته بنده و همشهریان بی اطلاعند

 8. فیصل می‌گه:

  به … بفرمایید هزینه پنج شب جشنی که ریخی تو جیب تهرانی ها ۷۰۰ میلیون شد که هیچ سودی هم برای مردم بینوا نداشت! اگه دو برابر این مبلغ رو هزینه می کردین و یک خودروی پلکان آتشنشانی خرید می کردید بهتر نبود؟! حداقل فردا روز که جایی دیگه آتیش می گرفت لعن و نفرین بارتون نمی کردن

 9. ناشناس می‌گه:

  اقا چرا به …? ایخو حمید درخشان خودمونه.

 10. متتقد می‌گه:

  بابا ایول داری . روحمان شاد شد.