تاریخ انتشار خبر: ۳ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۰:۲۲:۰۴
کد مطلب : 21476
محرمانه های عصر / شماره 2

از عدم بازپرداخت یک وام کلان بانکی تا تلاش برخی برای استفاده ابزاری از مردم

عصر آبادان: این قسمت از اخبار بر اساس شنیده ها ونقل قول ها از محافل سیاسی آبادان تهیه و به مخاطبان ارجمند عرضه می شود.

به گزارش عصر آبادان در دومین بسته خبری محرمانه های عصر اخبار کوتاه مربوط به یک وام چند صد میلیونی عضو شورای شهر ، طراحی برخی برای ترور شخصیتی مسئولان  مردمی و شگرد جدید عوامل  ضد فرهنگی برای جذب جوانان  را می توانید بخوانید:

شنیده شده یکی از اعضای شورای شهر که مبلغی حدود چهارصد میلیون تومان از یکی از شعب بانکی وام گرفته است بعد از گذشت مدتها هنوز هیچ بازپرداختی بابت این وام صورت نداده است.

جالب تر اینجاست که گفته می شود درخواستی از سوی بانک مورد نظر برای پس گرفتن اقساط این وام کلان صورت نگرفته است.

این در حالی است که بسیاری از مردم و جوانان که با زحمت و مشقت فراوان موفق به دریافت وام های ۳ تا ۱۰ میلیونی می شوند به محض گذشت چند روز از سررسید پرداخت اقساط ، خود و ضامنین شان مورد هشدار جدی بانک قرار می گیرند و در برخی مواقع کار به کسر حقوق ضامنین نیز منجر می شود.

****

یکی از سایت های شهرستان ترور شخصیتی مسئولان انقلابی شهرستان را در دستور کار خود قرار داده  و هر فرد و مدیری نیز که به آنها نزدیک باشد را مورد هجمه گستاخانه خود قرار می دهد.

از جمله ی این شخصیت ها امام جمعه آبادان حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی است که با چینش و درج مطالب چندمنظوره و مغرضانه سعی در تخریب وجهه ی وی نزد مخاطبان آبادانی دارد.

آنها همچنین مدیرانی همچون شیرازی شهردار و ادیبی مدیر جوان ورزش و جوانان را هر بار به بهانه های مختلف مورد انتقادهای خنده دار و بی اساس قرار می دهند تا دشمنی شان را به هر طریق ممکن نشان دهند.

این افراد ماموریت دارند تا روزهای پایانی سال یعنی موسم انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن ادامه این روند یعنی تخریب چهره های موجه مردمی ، به تقویت جبهه خود و بازیافت عناصر سوخته و ناکارآمدشان بپردازند.

****

عده ای پس از اینکه در ماجرای لغو کنسرت های بدون مجوز و حاشیه ساز دچار شکست مفتضحانه شدند و در مواجهه با ملت انقلابی به حقارت خود و جبهه شان پی بردند سعی دارند با استفاده از برنامه جدید شبکه های مردمی راه بیندازند و شکاف عمیق میان خود با توده های مردم را پر کنند.

در همین راستا به دعوت عمومی مردم برای شرکت در مراسم درختکاری به بهانه پاسداشت “طبیعت ” روی آورده و همه گروه های مردمی را برای همراهی شان فرخواندند.

اگر چه اخبار موثق از حرکت لاک پشتی برنامه جدید این افراد به دلیل عدم استقبال مردم حکایت دارد اما دقت دستگاه های نظارتی را می طلبد تا  عده ای منفعت طلب به آسانی از احساسات پاک مردم برای پیشبرد مطامع سیاسی خود سوء استفاده نکنند.

البته این افراد بهتر است برای جای گرفتن در دل مردم آبادان به جای این همه برنامه های نمایشی به یک کار ساده اما سخت دست بزنند و  زندگی اشرافی و رفتارهای ضد دینی خود را کنار بگذراند و مانند عموم جامعه سالم  و مومن زندگی کنند . آنگاه  خواهند دید مردم به سراغ شان خواهند آمد.

 1. احتمالا غیربومی می‌گه:

  حیف احمدی نجاد اینجا نیست

 2. عودیان می‌گه:

  واسه اون سایت محلی متاسفم. فاکتورهای (باج) چند میلیونی از فلان سازمان میگیره که دیگه خبر علیه ش نزنه. آخه رسالت رسانه ایت کجا رفته. واسه سایت ف…. متاسفم.

 3. پدربزرگ می‌گه:

  وقتی که پولهای چند میلیونی از فلان سازمان میگیره باید هم رویکردش اینطوری باشه. وقتی فلان سازمان و اداره بهش باج میده باید هم خوشش بیاد و رویکرد رسانه ای خودشو فراموش کنه…..

 4. دانا می‌گه:

  واقعا واسه اون سایت متاسفم که دست به چنین کارهایی زده . خدا همه ما رو هدایت کنه.

 5. ناشناس می‌گه:

  سلام برسربازان بابصیرت.انشاﺀالله بحق محمد وآل محمد ریشه هرچی خائن به دین اسلام است خشکیده بشه انشاﺀ الله

 6. ابادانی می‌گه:

  مطالب خوبی نوشته شده
  ولی مواظب خودتونم باشید
  یه وقت دچارنشوید

 7. احمد می‌گه:

  سلام
  اون سایت شهرستان که …
  جای تاسف داره کسی جرات برخوردبااین سایت رانداره
  چندین موردورودکرده حرف بی پایه واساس زده ولی…

 8. ناشناس می‌گه:

  سلام خدا ازشون نگذره انشالله…جای تاسف داره
  موقع تبلیغات همه دلسوز نشون میدن اما بعد از اینکه رای بیارن هم دلسوز هستند ولی دلسوز جیبشون هستند که نکه یه حقی ویا یک پولی مونده که قراره به یه جوونی یا یک فقیری داده بشه یا ایجاد اشتغال بشه
  واقعا امام زمان عج ورهبری عزیز چی میکشند از دست این عمریون

 9. آرش می‌گه:

  سلام ممنون از اطلاع رسانی خوبتون. بسته محرمانه شماره ۱ خبرهای داغ تری داشت.

 10. آرش می‌گه:

  بسته محرمانه ۱ بهتر بود.

 11. امیر می‌گه:

  منتظر خبرهای داغ و هیجانی شما هستیم. استفاده کردم.