تاریخ انتشار خبر: ۶ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۵۶:۴۳
کد مطلب : 34147

از ماجرای برخورد مردم سده با آقای نماینده تا داستان رستورانی که بعد از چند روز در آبادان پلمپ شد! /

ششمین بسته ویژه خبری عصر آبادان تحت عنوان بسته خبری محرمانه ، منتشر شد:

mahremanehaye-asr6

اخیراً یکی از نمایندگان آبادان که طی مدت سپری شده ی بعد از انتخابات از مناطق حاشیه ای و فقیر نشین شهرستان سراغی نگرفته بود ، در مسجد سده حضور یافت تا با اهالی آن منطقه دیدار کرده و مشکلات شان را از نزدیک بررسی کند. از قضا حضور این نماینده محترم به مذاق حاضرین خوش نمی آید و با برخورد شدید و حرف های تند ، از ایشان استقبال کردند! گفته می شود مردم به این دلیل اعتراض کرده اند که فکرکرده اند جناب نماینده برای آغاز فعالیت زودهنگام انتخاباتی سراغ آنها رفته در حالی که از انصاف نگذریم بیش از یکسال دیگر ، به عمر نمایندگی این دوره نمایندگان باقی مانده است و شاید این بیچاره خواسته برای رفع مشکلات سده کاری کند. البته به این فرض هم که کاری نداشته باشیم که فعالیت شان جنبه انتخاباتی دارد یا خیر!

چندی پیش اتفاقی در خرمشهر رخ داد که واکنش مردم نسبت به آن قابل تامل و دردآور است.شنیده شد یک خانم جوان که ظاهراً وضعیت معمول و طبیعی عقلی نداشت بدون رعایت حجاب و به شکل زننده ای اقدام به حضور در مرکز شهر کرد.آنچه تاسف این ماجرا را درپی داشت بی اعتنایی عابرین و مردم نسبت به این اتفاق بود.شاهدان خبر داده اند برخی با دیدن این صحنه گوشی تلفن خود را آماده عکس و فیلم گرفتن کردند. این در حالی است که در چنین شرایطی مردم غیرتمند کشورمان باید سعی کنند نسبت به پوشش فردی که از لحاظ عقلی دچار مشکل شده است اقدام کنند. انگار بعضی ها یادشان رفته که اینجا مشهد شهدای ایران است. خونین شهر است،شهری که خاکش هنوز بوی شهید می دهد.انگار بعضی ها وصیت شهدا یادشان رفت که نگذارید ارزش ها از بین بروند.

اخیراً رستورانی در آبادان شروع به کار کرد که پس از چند روز توسط مسئولان انتظامی پلمپ شد.احتمالاً دلیل این اتفاق ، تخلفی است که در این رستوران رخ می داده است.ظاهراً طبقه بالای این رستوران به محلی برای انجام اعمال غیر اخلاقی اختصاص داده شده بود که با ورود مسئولان مربوطه ، بساط آنها جمع شد تا به اتهامات مدیران رستوران رسیدگی شود.

اهالی یکی از مناطق حاشیه ای آبادان با مشکل آب مواجه اند. گفته می شود این مشکل بر اثر سوختن پمپ آب این مناطق به وجود آمده است و مراجعه مکرر به اداره آبفا برای شان نتیجه ای در بر نداشت.یکی از اهالی در گفت و گو با این وب سایت خبری گفت: مسئولان آبفا گفته اند پمپ جایگزین نداریم و باید از مرکز استان برای مان بفرستند. به همین دلیل این محله ی پر جمعیت ، معطل پمپ آبی هستند که قرار است از اهواز برسد! سعی خواهیم کرد در روزهای آینده جزئیات بیشتری از این خبر منتشر کنیم.

 

  1. حسین می‌گه:

    انشا ا.. این بشه درس عبرت مردم ایندفعه خداوکیلی رای خودشون رو ن…شن

  2. محمد می‌گه:

    با عرض پوزش باید بگویم مردم سده و تمام مردم آبادان باید فقط خودشان را ملامت کنند و بابت اشتباهاتشان در انتخابات نماینده که اقدام به …رأی خود نمودند از خدا طلب مغفرت نمایند .واین هم نتیجه …رأی