تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۳:۱۷:۰۱
کد مطلب : 86346
اخبار غیر رسمی آبادان (۱) :

از نظر سنجی یک سازمان در خصوص انتخابات مجلس تا افتتاح ناموفق پل عابر پیاده!

عصر آبادان: از این پس اخباری غیر رسمی از گوشه و کنار آبادان تحت همین عنوان در این پایگاه خبری منتشر خواهد شد.شما می توانید اخبار غیر رسمی خود را برای ما ارسال کنید تا پس از تایید مدیران سایت ، منتشر شود.

به گزارش عصر آبادان ، اولین قسمت اخبار غیر رسمی آبادان را در ادامه آورده ایم:

 

– شنیده شده اخیراً افرادی با مراجعه به درب منازل سوالاتی را از آنها می پرسند که در نوع خود جالب است. آنها از مردم سوال می کنند که آیا به فرد مورد نظرشان رای می دهند یا خیر ؟ سپس بسته به نوع پاسخ ، آری یا خیر بودن آن ، در فرم های مربوطه اسامی و شماره تماس های آنان را ثبت می کنند.جالب تر اینکه این کار تحت عنوان یک سازمان شهری خاص صورت می گیرد و مراجعه کننده گان به درب منازل ، خود را مامور این سازمان معرفی می کنند. هر چند هنوز صحت خبر تایید نشده است اما در این ایام که اتفاقات عجیب و غریب در آبادان کم رخ نمی دهد ، امکان بروز چنین اقدامی چندان دور از ذهن نیست..

 

– گفته می شود یکی از خبرنگاران اصلاح طلب آبادانی که همین چند وقت پیش کار اجرای یکی از برنامه های مهم ورزشی شهر آبادان را بر عهده داشت به تازگی به کشور هلند سفر کرده و گویا درخواست پناهندگی هم داده است.ضمن اینکه تصاویری از کشف حجاب همسر این فعال تندروی اصلاح طلب نیز دیده شده است.جالب اینجاست که این فرد طی ماه های گذشته به نور چشمی برخی مدیران هم تبدیل شده بود. این خبر هنوز توسط هیچ نهادی مورد تایید قرار نگرفته است.منتظر می مانیم تا ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد…

 

– شهرداری آبادان بعد از ماه های متمادی تلاش برای نصب پل عابر پیاده در بلوار دهداری بالاخره توانست آن را افتتاح کند. از قضا اما دیری نپایید که بعد از مراسم افتتاحیه ، به دلیل وجود نواقص در پروژه مجدداً تعطیل شد.حالا باید از آقای شیرازی بپرسیم آقای مهندس ، چرا وقتی پروژه ای آماده بهره برداری نیست ، افتتاح می شه ؟ نکنه عجله شما ، همین بلا رو سر پروژه های دیگه هم بیاره ؟

.

.

.

در ساعات آتی ، اخبار غیر رسمی بیشتری را در خروجی این پایگاه خبری قرار خواهیم داد.