تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۵۷:۰۰
کد مطلب : 87426
حواشی دیدار استقلال - تراکتور؛

از پیراهنی که آندو به قلعه‌نویی نشان داد تا پرتاب بطری به ژنرال+ عکس

دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی برای هر ۲ تیم حائز اهمیت بود و حضور تیموریان، بازیکن سابق استقلال در جمع تراکتورسازان هم به این حساسیت افزوده بود به طوریکه بیشتر حواشی بازی مربوط به آندو و قلعه نویی بود.

به گزارش  عصر آبادان ، تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتورسازی در حالی از ساعت ۱۸ امروز در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی حواشی بسیاری داشت.*در خیابان منتهی به پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی ترافیک سنگینی وجود داشت و تردد به کُندی صورت می‌گرفت.

*از سوی سازمان لیگ برنامه‌های فرهنگی از جمله پخش سرود در ورزشگاه اجرا می‌شود که سروصدای بلند آن باعث ایجاد مشکلاتی برای خبرنگاران شده است.

*هنگامی که مجری ورزشگاه آزادی اعلام کرد قرار است سرودی به زبان آذری پخش شود این مسئله با واکنش تند هواداران استقلال روبه‌رو شد.

*هواداران استقلال، آندرانیک تیموریان را « آندوی پولکی» خطاب کردند که هافبک تراکتورسازی واکنشی به این شعارها نشان نداد.

*شماری از مسئولان تیم تراکتورسازی تبریز در جایگاه ویژه حضور دارند.

*هنگامی که بازیکنان تراکتورسازی برای گرم‌ کردن وارد زمین شدند، هواداران پایین جایگاه خبرنگاران به آندو پول نشان دادند که هافبک استقلال واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداد.

از پیراهنی که آندو به قلعه‌نویی نشان داد تا پرتاب بطری به ژنرال

*حامد لک دروازه‌بان تراکتورسازی به سمت هواداران تیمش رفت و با آنها عکس سلفی گرفت.

*در حالی که شاهرخ بیانی در وسط زمین حضور داشت تیموریان بدون توجه او به سمت  هواداران تیمش رفت و برای آنها دست تکان داد. تیموریان و بیانی در رسانه‌ها علیه یکدیگر مصاحبه کرده‌اند.

*با توجه به استقبال تماشاگران تراکتورسازی به آنها سکوهای اضافی داده شد.

*تماشاگران تراکتورسازی پرچم بزرگ قرمز رنگی را در ورزشگاه به اهتزاز درآوردند.

*هواداران تراکتورسازی به سبک تماشاگران ترکیه‌ای بازیکنان خود را تشویق می‌کردند.

*یکی از نکات قابل توجه این دیدار پخش موسیقی به هنگام شعارهای هواداران علیه یکدیگر است تا بلکه به نوعی مانع سردادن شعار هواداران علیه هم شوند.

از پیراهنی که آندو به قلعه‌نویی نشان داد تا پرتاب بطری به ژنرال

*در حال حاضر حدود ۲۵ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*شماری از مسئولان تراکتورسازی قصد ورود به ورزشگاه داشتند که با مشکل مواجه شدند و با رایزنی مسئولان حراست توانستند وارد ورزشگاه شوند.

*حامد لک، محمد ایرانپوریان، خالد شفیعی، سامان نریمان جهان، کریمی، لوسیانو ادینیو، دوس سانتوس، آندرانیک تیموریان، احمد امیرکامدار، میرهانی هاشمی و فرشاد احمدزاده ۱۱ بازیکن اصلی تراکتورسازی در این بازی خواهند بود.

*وحید طالب‌لو، خسرو حیدری، محمدرضا خرسندنیا، حنیف عمران زاده، آرش برهانی، یعقوب کریمی و میلاد نوری نیمکت نشینان استقلال در این دیدار هستند.

*روی اسکوبورد نوشته شده «از اینکه نظافت رعایت ورزشگاه را رعایت می‌کنید تشکر می‌کنیم.»

*به مناسبت هفته هلال احمر نوشته‌ای با عنوان «انسان مهربان – دنیای آرام» نصب شده شده است. پیش از آغاز بازی هم از شماری از اعضای نمونه هلال احمر با حضور مهدی تاج تقدیر به عمل آمد.

*شماری از هواداران استقلال با پرچمی که روی آن عکس علیرضا منصوریان است در ورزشگاه حضور یافته‌اند.

*علی نظری جویباری، ایمان عالمی، ادموند اختر و فرزین گروسیان در جایگاه وی آی پی حضور دارند.

*امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال بارها از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت.

*در حالی که قبل از بازی شمار تماشاگران تراکتورسازی تقریباً دو برابر استقلالی‌ها بود اما با آغاز بازی به تعداد تماشاگران استقلال افزوده شد تا شمار آنها با هواداران رقیبشان برابری کند.

*هواداران تبریزی علیه امیر قلعه نویی شعار «رئیس مافیا کیه، امیر قلعه نوییه» سر دادند. این مسئله با واکنش تند هواداران استقلال روبرو شد و آنها علیه تراکتورسازی شعار دادند.

*مارکار آقاجانیان و دآ کروز از مربیان تیم ملی در جایگاه وی آی پی حضور دارند.

*آندرانیک تیموریان پیش از آغاز بازی سمت امیر قلعه نویی نرفت و برخورد سردی هم با بازیکنان استقلال داشت.

*مربیان دو تیم در حالی روی نیمکت نشستند که امیر قلعه نویی سمت هواداران تراکتورسازی و تونی اولیویرا سمت تماشاگران استقلال قرار دارند.

*روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی پرچم بزرگی که روی آن نوشته « استقلال ژنرال آسیا» دیده می‌شد در ورزشگاه نصب شده بود.

*در یکی از جایگاه‌های مخصوص هواداران استقلال درگیری بوجود آمد که مأموران یگان ویژه افراد خاطی را دستگیر کردند.

* حامد لک و ایران‌پوریان سمت قلعه‌نویی و در آن سو فروزان به سمت اولیویرا رفتند.

*در دقایق نخست بازی بهنام برزای در محوطه جریمه تراکتورسازی سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت که این مسئله با اعتراض قلعه نویی همراه شد.

*هر زمان که آندرانیک تیموریان پا به توپ می‌شود هواداران استقلال وی را هو می‌کنند.

*در صحنه‌ای از بازی امید ابراهیمی به نشانه مصدومیت بازیکن تراکتورسازی به رسم بازی جوانمردانه توپ را به بیرون فرستاد که این موضوع واکشن تند هواداران استقلال روبرو شد.

*پس از اینکه تراکتورسازی موفق به گلزنی شد امیر رقلعه نویی به خسرو حیدری دستور گرم‌کردن داد و این بازیکن در همان نیمه نخست به جای بهنام برزای وارد زمین شد.

*دآکروز مربی تیم ملی ایران از حضور تماشاگران تراکتورسازی در ورزشگاه تعجب کرده بود و در این باره با مارکار آقاجانیان گفت‌وگو می‌کرد.

*عباس نقدی‌زاده رئیس کانون هواداران استقلال در جمع خبرنگاران اعلام کرد که بارها مانع شعار هواداران علیه آندرانیک تیموریان شده و حتی با برخی لیدرها نیز برخورد کرده است. وی اعلام کرد: وقتی همه تماشاگران علیه آندو شعار می‌دهند و او نیز پس از گل تراکتورسازی دستانش را مشت می‌کند نمی‌‌توانم مانع شعار هواداران شوم.

*هواداران دو تیم بارها علیه یکدیگر شعار سر می‌دهند که فضای نامطلوبی را در ورزشگاه ایجاد کرده است.

* اولیویرا به لک بابت دفع ناقص توپ‌ها اعتراض کرد.

از پیراهنی که آندو به قلعه‌نویی نشان داد تا پرتاب بطری به ژنرال

* پس از اینکه سوت پایان نیمه اول به صدا در آمد آندرانیک تیموریان پیراهنی که ادینیو پس از گلش زیر پیراهن اصلی‌اش پوشیده و به دوربین‌ها نشان داده بود را از تن این بازیکن در آورد و آن را به امیر قلعه‌نویی که در حال رفتن به رختکن بود نشان داد. این مسئله با واکنش تند هواداران استقلال مواجه شد. روی این پیراهن کلمه “GOLLL” نقش بسته بود.

* در یکی از سکوهای استقلال میان یکی از لیدرهای این تیم و هواداران درگیری پیش آمد که ماموران افراد خاطی را دستگیر کردند.

شعار هواداران تا دقایق طولانی “قلعه‌نویی حیا کن استقلال رو رها کن” بود و جالب اینکه از فروزان می‌خواستند گل پنجم را هم دریافت کند.

از پیراهنی که آندو به قلعه‌نویی نشان داد تا پرتاب بطری به ژنرال

* هاشم بیک‌زاده پس از تعویضش با ناراحتی زیاد بطری آب را بیرون پرتاب کرد.

* آرش برهانی پس از ورود به میدان با آندو خوش و بش دوستانه‌ای داشت.

* هواداران استقلال بعد از گل چهارم به شدت وحید طالب‌لو را مورد تشویق قرار دادند.

* پس از به پایان رسیدن سوت بازی ادینهو به همراه دیگر بازیکن تراکتورسازی سمت هواداران تراکتورسازی رفته و خوشحالی خود را با آنها تقسیم کردند.

*  هواداران استقلال به سمت قلعه نویی بطری آب پرتاب کردند.

* شماری از هواداران استقلال به قدری از قلعه‌نویی دلخور بودند که موقعی که او قصد داشت به رختکن برود به سمت او بطری آب پرتاب کردند.

* هواداران تراکتورسازی در پایان بازی در ورزشگاه مانده و به شدت تیم خود را تشویق کردند و بازیکنان تراکتورسازی نیز در ورزشگاه دور افتخار زدند.

*  آندرانیک تیموریان در پایان بازی به همراه دیگر بازیکنان تراکتورسازی خوشحالی می‌کرد و برای اینکه اتفاق خاصی رخ ندهد تعدادی از نیمکت‌نشینان تراکتورسازی او را تا رختکن همراهی کردند.

* سرژیک تیموریان برادر آندو روی سکوها با تعدادی از هواداران استقلال که علیه آندو شعار سر می‌دادند درگیری لفظی پیدا کرد.

منبع: مشرق