تاریخ انتشار خبر: ۹ , آذر, ۱۳۹۴ | ۰۳:۵۰:۴۲
کد مطلب : 104131
شوخی جناب خانی با مسئولان آبادان /

از گیر دادن به اظهار نظر دهدشتی تا ارایه یک پیشنهاد به دانشکده علوم پزشکی آبادان!

عصر آبادان: در این مطلب با ارایه اخبار سیاسی و اجتماعی روز ، سعی داریم به اظهار نظر مسئولان با برداشت های طنز پاسخ دهیم و با ادبیات جناب خانی با آنها اندکی شوخی کنیم:

pic-12672-1441597407

دهدشتی نماینده آبادان : خروج مرتضوی از کشور ، غیر قانونی است
ای بابا آقای دکتر!  از آبادان بگو ، از وعده هایی که به مردم آبادان دادی حرف بزن.خواهش می کنم کمی هم نگران آبادان باش. راستی یه توصیه دوستانه: اون دفعه  احمدی نژادی اومدی جواب گرفتی، این بار اما معلوم نیست آنتی احمدی نژادی جواب بده ها… از ما گفتن بود.

رئیس اداره سوادآموزی آبادان گفت: این اداره توانست در سال گذشته جایگاه نخست را در زمینه جذب بی‌سواد در سطح سایر ادارات سواد‌آموزی این استان به دست آورد.
وجداناً چرا می پیچونید؟! خب چرا یه دفعه نمیگید آبادان بیشترین آمار بی سوادی در سطح استان رو داره؟ یعنی به نظرتون ما هم …آره؟

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت:‌ در سه ماهه اخیر بیش از ۴۱ هزار برگ سند و ۱۱ لوح فشرده حاوی ده‌ها گیگا بایت اطلاعات مربوط به این سازمان در اختیار کمیته تحقیق و تفحص از این سازمان قرار گرفت.
آقای زمانی اصلاً نگران نباش. آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟ ! البته اینو به شخص شما میگما. بقیه رو نمی دونم…

سرمربی فوتبال صنعت نفت آبادان:هنوز از شانس صعود به لیگ برتر برخورداریم
آره … باشه … با این شکست های خانگی و وضعیت تیم های بالای جدول ، حتمن شانس داری. تو رو خدا کاری از دستت بر نمیاد ،لااقل دست روی دلمون نذار … آقای مانوئل!

ژاپن علت گرم شدن زمین را یافت
این که چیزی نیست.از دو سال پیش ، مسئولان ما هم علت ریزگردهای خوزستان رو پیدا کردند و از همون موقع با یک ابتکار ، جلوی این معضل زیست محیطی رو گرفتند.اگه گفتید اون ابتکار چیه؟ ببخشید … کیه؟

برنامه ریزی ها برای سالگرد ارتحال
آیت الله جمی آغاز شد
آره ما هم شنیدیم. البته خبرهای دیگه ای هم شنیدیم که برای آینده نگه می داریم.اما خدا کنه روح اون بزرگوار از دست بعضی سیاسی کاری ها و بهره برداری های گروهی برخی ها ، نگران نباشه!

دبیر ستاد پیشگیری از جرایم انتخابات استان خوزستان:با تبلیغات پیش از موعد و خرید وفروش رای برخورد می شود
خدا کنه…آقای سعدی میشه یه خواهش کنیم؟ آقا اگر ممکنه یه تیم ویژه بفرستید آبادان برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات.نه اینکه مشکلی باشه…نه!…فقط مردم از انتخابات قبلی حرف هایی می زنند که … آقا اصن خوبه همه چی .. .همه چی آرومه…والا حوصله نداریم فردا بریم سین جیم…اصلاً به جاش یه تیم دیگه بفرست
رئیس اداره تجهیزات پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از اضافه شدن تجهیزات بهداشتی درمانی جدید به بیمارستان‌های تحت پوشش این مجموعه خبر داد.
مبارکه … اما یه سوال. میگم چقدر مدیر و مسئول مختلف و گوناگون هست توی این دانشکده.ماشاالله همه هم اهل مصاحبه و خبر. میگم بهتر نیست یکی باشه این جور اخبار رو بده بیرون.مثلاً خود رئیس، چه میدونم…سخنگویی؟ …چیزی؟

 1. نریمان می‌گه:

  سلام .طنز شوخی با مسئولان آبادان کار جالبی بود اما یادتون باشه :

  تو تمام دنیا جایزه میدن تا نقذدشون کنید”: تو آبادان اگه مسئولی رو نقد کنی ، شدید فعال میشه طرف و ، اگه بتونه ، پیدا کنه و بعدش یا علی ! صبر کنید یه لحظه … نه اینکه آبادان انتصاباش سیاسی اند و هر مسئولی باید غش بره سمت یه شخصیت سیاسی تا میزش نلرزه ، نه..خدایی نکرده مدیون منید اگر این فکر به ذهنتون خطور کرده باشه و یا …مثلا بعضیا اصلا علم مدیریت ندارن ، نه ..فقط کارشون زیاده و حوصله و تحمل انتقاد ندارن .
  باید اضافه کنم ، تو شهر من فعالترین بخش ادارات روابط عمومی ها هستن !! که مطمئنا تو اروپا و آمریکا هم اینو نمیبینید و همه مدیران شهرم، بد رقم مردمی ان.!
  پس اگه کار طنز میکنید مثل من مراقب باشید !! عصرآبادانیا “

 2. نریمان می‌گه:

  مسئولین دانشکده علوم پرشکی آبادان اگر پاسخگو بودند که پیش آنها ارتقای سلامت مردم هم مثل ارتزاق مسئولان این دانشکده به اصطلاح علوم پزشکی ، مهم بود.
  مسئولان سلامت :” باید کمی با مردم صادق باشید و بفرمایید ::چرا آمار قربانیان موج اول آنفولانزا خوکی را که به گفته متخصصین عفونی آن دانشکده در آبادان خرمشهر و شادگان از ۱۰ نفر بیشتر بود را به مردم گزارش ندادید تا مراقب خودشون و بچه هاشون باشن شما که کاری نکردید!!!!
  ریاست محترم : اطلاع رسانی و ارتباط مسئولان شما و حضرت عالی به سلامت مردم کمی بیشتر از شعاع دیدتان باشد .جالب است که بنرهای اطلاع رسانی بهداشتی و درمانی فقط در سر در محل کار شما و مراکز و در مسیر تردد روسا نصب می گردد و بلاشک و تردید برای ارتقای سلامت مردم است نه ارتقای جایگاه سازمانی و پست و سمت افراد !؟؟؟
  و سخت است که از اخبار تولید و منتشر شده دانشکده در سایتها ، نتیجه بگیریم که خبرهای شما و اطلاع رسانی مسئولان شما ، فقط برای کارکنان آن مجموعه و رضایت روسای آن مجموعه تولید می شود و حتما بیشترین – اثر – را در ارتقای سلامت مردم دارد .!!!!
  ما کاملا سالم و سرحال هستیم .
  سرافراز باشید برادر

 3. علی می‌گه:

  آقای دهدشتی یکم به فکر مردم آبادان باش همش دنبال حواشی هستی و مشکل مردم آبادان رو فراموش کردی

 4. ناشناس می‌گه:

  انشالله که عمر۳نماینده فعلی برای دوره بعد تمامممممممممممممممممممممممممممممممم