تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۹:۰۲
کد مطلب : 57437
خبرهای کوتاه اینستاگرامی از هنرمندان

از یادبود پاشایی تا سلفی زوج هنرمند +تصاویر

خبرهای کوتاه اینستاگرامی از هنرمندان را در اینجا بخوانید.

جلسه نمایشنامه‌خوانی خیریه به یاد مرتضی پاشایی یکشنبه گذشته به کارگردانی سارا جوادزاده در فرهنگسرای اندیشه با اجرای محمد سلوکی، جواد یحیوی، محمد سلیمی، سعید شیخ زاده، شاهین سلیمی و روزبه نعمت اللهی برگزار شد. گیتی خامنه یکی از حاضران این جلسه بود.

خبرهای کوتاه اینستاگرامی از هنرمندان +تصاویر

خبرهای کوتاه اینستاگرامی از هنرمندان +تصاویر

زوج سحرولد بیگی و نیما فلاح که جمعه هفته گذشته مهمان برنامه «خوشا شیراز» شبکه استانی فارس بودند، پس از پایان برنامه چند عکس یادگاری و سلفی با سازندگان آن گرفتند. جالب آنکه آن دو چند عکس هم حالا یا در مسیر رفت و یا برگشت با مهمانداران هواپیمای خود گرفتند که یکی از آنها را می بینید.

به نقل از بانی فیلم، حسام نواب صفوی با انتشار این عکس در اینستاگرام که در کنار ضیاالدین دری دیده می شود،نوشت: «در مراسم وداع ابدی با فیلمبردار فقید سینمای ایران؛ اولین پلانم در سینما جلوی دوربین او بود و ۲سال از زندگی ام در سریالهای کیف انگلیسی و ملاصدرا در کنار عظیم جوانروح گذشت. عظیم جان تا ابد در قلب من خواهی بود.»

 

خبرهای کوتاه اینستاگرامی از هنرمندان +تصاویر

عکس یادگاری در هواپیما


خبرهای کوتاه اینستاگرامی از هنرمندان +تصاویر

 عکس یادگاری با شهاب حسینی در حاشیه یک جلسه

جلسه نقد و بررسی فیلم «ساکن طبقه وسط» که آخر هفته گذشته در فرهنگسرای برگزار شد،حواشی هم داشت.یکی از حاشیه های آن هم عکس یادگاری گرفتن شهاب حسینی با علاقه مندانش و امضا دادن به آنها بوده است.اما بخش جالب یکی از تصاویری که از این مراسم توسط باشگاه خبرنگاران منتشر شده،صحنه عکس انداختن یک علاقه مند از شهاب حسینی کارگردان و بازیگر فیلم است که در کنار محمد هادی کریمی،نویسنده فیلمنامه آن ایستاده؛آن هم در حالی که خود او در عکس حضور ندارد!

خبرهای کوتاه اینستاگرامی از هنرمندان +تصاویر

پشت صحنه بی قراری

این هم عکسی از پشت صحنه مجموعه در حال تصویربرداری «بی قراری» است. در این عکس امیرمحمد زند، مریم کاویانی، روزبه معینی بازیگران و محمد صادقی طراح صحنه و لباس و چند تن از دیگر عوامل اصلی حضور دارند. این مجموعه قرار است از روز اربعین روی آنتن شبکه تهران رود.

منبع: ستاره ها