تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آذر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۵:۳۵
کد مطلب : 59443

اسامی زائران فوتی ۳ تصادف رانندگی اعلام شد

اسامی زائران ایرانی اربعین که طی ۳ تصادف اخیر فوت یا مصدوم شدند، اعلام شد.

به گزارش عصر آبادان ، به نقل از فارس، محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تعداد فوتی های ۳ تصادف اخیر در عراق مربوط به زائرانی که به کشور بازمی گشتند، به ۸ نفر رسیده است و همچنین تعداد زخمی های این حوادث ۲۲ نفر می باشد، اسامی مصدومین این حوادث را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش اسامی فوتی های این حوادث بدین شرح می باشد:

فاطمه امامی، حسین نوری (از تبریز)، ناصر فراقی، علی رشیدی( از کرج)، محمد بابا صبا، سید محمد بابا صبا ، ابراهیم سعادت (از تهران)، حسین جعفرمنش( از تبریز)

همچنین فاطمه میرزا بیگی، قاسم میرزا بیگی، هادی محمدی، سید محمود سید جعفری، سیده سمیه سادات جعفری، خلیله سلطان رجبی و فاطمه برقی که این افراد از استان مرکزی می باشند و همچنین گلی ایمانی از تهران ، مجید یوسف زاده از قزوین  و ابوالفضل یوسف زاده از قزوین از مصدومین تصادفات ۲۴ ساعت گذشته در مسیر عراق به ایران بوده اند.

در تصادفات شب گذشته درمسیر عراق به ایران ۸ نفر از زائران ایرانی ایام  اربعین حسینی(ع) جان باختند. همچنین ۲۲ نفر از زائران زخمی شدند که ۱۰ نفر از آنان ا ایرانی و ۱۲ نفر از اتباع دیگر کشورها بودند که از طریق ایران به عتبات عالیات عزیمت کرده بودند.

سازمان حج و زیارت ضمن عرض تسلیت به خانواده های جان باختگان حوادث اخیر و طلب آمرزش برای درگذشتگان ، شفای عاجل و سلامتی مصدومین حوادث اخیر را مسئلت می دارد.

از شب گذشته سه تصادف در خاک عراق رخ داده است که یک تصادف میان یک دستگاه تریلر و یک دستگاه ون بوده است و دو تصادف دیگر میان ۲ دستگاه ون اتفاق افتاده است.

شایان ذکر است، این زائران به صورت انفرادی به عراق سفر کرده بودند.

انتهای پیام/ن