تاریخ انتشار خبر: ۹ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۲۸
کد مطلب : 71021
از سوی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی

اسامی ۴ معلم کشته شده در تصادف جاده اهر ـ تبریز اعلام شد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی اسامی چهار معلم کشته شده در تصادف صبح امروز در جاده اهر ـ تبریز سه راهی شهرک را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: اسامی 4 معلم کشته شده در تصادف جاده اهر ـ تبریز اعلام شد

به گزارش عصر آبادان ؛ نادر فکورنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: صبح امروز بر اثر برخورد خودروی روا و تریلر اسکانیا در محور اهر ـ تبریز چهار نفر از معلمان شهرستان اهر به نام‌های شهین پور‌شیخ، بیوک خانم قربان وحید، یمن حیدری، معصومه ابراهیمی و علیرضا فضلی(راننده) کشته شدند.

وی افزود: جنازه این معلمان در حال حاضر به پزشکی قانونی شهرستان هریس منتقل شده‌اند.

بر اساس این گزارش، بر اثر برخورد کامیون تریلر با سواری روا در ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح در سه راهی شهرک جاده اهر ـ تبریز محدوده هریس متاسفانه ۵ نفر از سرنشینان سواری در دم جان باخته و راننده تریلر زخمی شد.

گزارش فارس حاکی است، هنور در مورد اینکه علیرضا فضلی راننده خودرو روا نیز از کارکنان آموزش و پرورش بوده یا نه خبری در دست نیست.

منبع: فارس

  1. سینا می‌گه:

    یمن حیدری زنموی من بود او در این حادسه کشته شد خدا به او رحمت کند من اخرین بار که به خانهی ان ها رفتم شیرینی هایشان را انقدر خوردم که پسرش به من گفت شکلاتامونو تموم نکن زنمو از این حرف امیر محمد ناراحت شد وبه او گفت که ا امیر محمد به داداش این طوری نگو من اخرین بار زنموم اونجا دیدم اینم بگم که من توی دنیا بجز او فردی رو به این محبتی ندیده بودم خدا به عمو یاسین صبر بدهد خدا زنمومو رحمت کنه ؛