تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۰۹:۴۰:۱۱
کد مطلب : 17079

استاد دانشگاه و کارمند سد دز مربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان شد

آرش دوستی پیشکسوت سابق کشتی، مربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران شد.

عصر آبادان –  دوستی از کشتی گیران نامدار و با اخلاق سالهای نه چندان دور کشتی فرنگی خوزستان است که قهرمانی در تمام رده های مختلف سنی کشور،سالها عضویت در تیم ملی،حضور در مسابقات متعدد بین المللی و قهرمانی باشگاههای آسیا در کارنامه اش به چشم می خورد.

این جوان اندیمشکی در زمینه تحصیلی نیز موفق به اخذ مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و فیزیولوژی ورزشی شده است و اکنون نیز ضمن اشتغال در سد دز،بعنوان مدرس در دانشگاه آزاد اندیمشک هم فعالیت می کند.
دوستی تحصیلکرده و با انگیزه می تواند ضمن کمک به کادر فنی تیم ملی،الگوی مناسبی برای نوجوانان آینده داری باشد که در کنار ورزش تحصیل را هم دنبال کنند. قطعا حضور این مهندس جوان می تواند منشا برکات زیادی برای کشتی در رده های پایه کشور باشد.

بنظر علی اشکانی- با سالها کوله باری از تجربه که خود از نوادر کشتی فرنگی کشور به حساب می آید- با انتخاب کادری هماهنگ،جوان و تحصیلکرده نشان داد برنامه ای بلند مدت و استراتژیک برای کشتی فرنگی نوجوانان دارد. برنامه ای که می تواند ضمن کسب مدالهای رنگارنگ در کوتاه مدت، پشتوانه سازی عظیمی در بلند مدت برای ورزش اول کشور صورت دهد.

گفتنی است اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان از روز ۱۵ بهمن ماه به مدت دو هفته در خانه ی کشتی شماره ۲ تهران زیر نظر علی اشکانی سرمربی تحصیلکرده و باهوش تیم کشتی فرنگی نوجوانان و با حضور بهرام حسین زاده، رو‌ح‌اله میکائیلی،امیر ملائی، صابر میرزاده،عادل کشکولی و آرش دوستی بعنوان دیگر اعضاء کادر فنی برگزار می شود.
فرنگی کاران نوجوان ایران خود را برای حضور در پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا -که اردیبهشت ماه ۹۳ به میزبانی تایلند برگزار می شود- آماده می کنند.

 

اندیمشک جوان