تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۸:۰۴
کد مطلب : 49396

استثمار جنسی زنان توسط منافقین

زنان در مناسبات مجاهدین افرادی تلقی می گردند که از خود نبایستی هیچگونه اختیار و قدرت تصمیم گیری داشته باشند.

وب سایت “رجویسم” متعلق به اعضای جدا شده از گروهک تروریستی منافقین درگزارشی ازاستثمار جنسی زنان توسط سرکردگان این گروهک خبر داد.

 

 

در بخش هایی از این گزارش آمده است:

 

 

«خبرنگاران رسانه های غربی، سیاستمداران و پارلمانترهای اتحادیه اروپا و یا نمایندگان کنگره امریکا اگر از آنچه که در لایه های زیرین مناسبات تشکیلات مجاهدین و در درون قرارگاه لیبرتی و اورسورواز و سایر مقرهای آنان در سراسر جهان در رابطه با زنان می گذرد، کمترین اطلاعی داشته باشند شکی نیست که رهبران مجاهدین را به جرم و گناه زیر پا گذاشتن بدیهی ترین حقوق طبیعی زنان به پای میز محاکمه در دادگاههای بین المللی خواهند کشید.

 
می توان به مریم عضدانلو پیشنهاد کرد اگر می خواهد قضاوت واقعی حامیان سیاستمدار و یا برخی از نمایندگان پارلمان های کشورهای اروپایی و امریکایی را درباره دیدگاه و عملکرد مجاهدین درباره زنان بداند، بهتر است فیلم هائی که از نشست هایی چون رقص رهایی، غسل هفتگی، طعمه، حوض و یا انقلاب ایدئولوژیک و نشست های طلاق تهیه کرده اند را با زیرنویس انگلیسی در اختیار حامیان خویش قرار دهد تا ماهیت رفتارهای زن ستیز و فاشیستی مجاهدین به روشنی مشخص شود.

 

 

براستی چرا مریم عضدانلو برای دفاع از عملکرد و مواضع مجاهدین در برابر ادعاهای نقض حقوق زنان در تشکیلات که از سوی مخالفین اشان و یا جداشدگان دار و دسته ی رجوی مطرح می گردد فیلم نشست ها و جلسات مذکور را در معرض دید همگان قرار نمی دهند، تا حقیقت و امر بر همگان آشکار گردد؟ اما آنچه که از نظر جداشدگان مجاهدین واقعیت دارد این است که زنان در درون مناسبات مجاهدین به مثابه ی مهره های تشکیلاتی تلقی می شوند و رهبری عقیدتی با کشیدن هاله ای از تقدس بر جایگاه و وجود خویش می تواند با در اختیار گرفتن اراده ی آزاد زنان و پتانسیل و سرمایه وجودی آنها در مسیر اهداف از پیش تعیین شده، نهایت بهره برداری را بکند. این به این معناست که زنان در مناسبات مجاهدین افرادی تلقی می گردند که از خود نبایستی هیچگونه اختیار و قدرت تصمیم گیری داشته باشند و اگر تزلزل ذهنی و فکری نسبت به دستورات رهبری و یا تصمیم های ویرانگرش در خویش احساس کنند می بایست خود را سزاوار کیفر به خاطر این گناه نابخشودنی و عبور از مرز سرخ، بدانند.

 

 

مریم عضدانلو در پیامهای خویش به مناسبت روز جهانی زن از حقوق زنان و تحقق برابری آنها سخن می گوید. اما او به خوبی واقف است که در مقر خانم ها در قرارگاههای سازمان چه می گذرد و چه رویدادهای تلخی اتفاق می افتد.

 

 

بی شک، سه دهه است به حقوق طبیعی و قانونی زنان در تشکیلات مجاهدین اهمیتی داده نمی شود. فاکت های بیشماری بر این مدعا وجود دارد. وادار کردن افراد و کادرهای تشکیلاتی به طلاق دادن همسرانشان تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیک و یا طرح شعار مبارزه مقدس و رهائی بخش برای رهایی زن و حل تضاد جنسی دوران، سازگاری و همخوانی با ادعای رهایی زن و تحقق حقوق برابر زنان آن گونه که مریم عضدانلو در پیامهای خویش به آن اشاره می کند، ندارد.

 

 

خاطرات و واقعیات تلخ و گزنده ای که زنان جداشده مجاهدین همانند خانم بتول سلطانی، خانم معینی و ابراهیمی و سنجابی در مستند تلوزیونی “درآغوش یاران” از ماجرای دردناک وادار کردن زنان به طلاق و جدایی همیشگی از همسران و کودکانشان شرح می دهند، حاکی از پوج بودن شعارهای رهبری عقیدتی و پروپاگاندای سردمداران مجاهدین است. تردیدی نیست وارونه نمودن حقایق، پنهان کردن رویدادها و مسائلی که در مقر خانم ها در قرارگاههای سازمان درعراق گذشته است و از اعضای با سابقه ارتش آزادیبخش در خاطرات خویش بدان اشاره صریح دارند، حکایت تلخ و درخوری است از بردگی زنان در مناسبات فرقه ای و غیر دموکراتیک مجاهدین.»

 

منبع: جام نیوز